SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grani / Nadszedl czas zmian, pierwszy cykl na mono!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40095

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Dzisiaj na treningu wszystko co chcialem to mi wyszlo
Tylko dieta dzisiaj kulala Zmarnowalem dwie godziny na pojscie do lekarza potem do domu znowu do lekarza i do domu i wkoncu nie bylem u lekarza bo nie do tego poszedlem
Filmy tak jak obiecalem sa ale zdjec nie ma bo za duzo osob szatnia przechodzilo i nie chcialem wstydu robic
Wypiska z treningu:



1. Tutaj juz szlo ciezko, niwiem czy sobie poradze z wiekszym na nastepnym treningu.
2. Tutaj czuje prostowniki i niewiem czy to dobrze
3. Ladnie mi poszlo. Na nastepnym zwiekszam.
4. Zadziwiajaca latwo
5. Chcialem dac 15kg w ostatniej ale nie moglem tego podniesc do gory
6. Poszlo latwiej niz poprzednio.
7. Tutaj bardzo ladnie.
8. Ktos zwiekszyl kat przy lawce skosnej i potem trudno sie robilo.
Filmy:












Tutaj spokojnie bym zrobil te jeszcze jedno powtorzenie ale mi sie pomylilo i myslalem ze 6 zrobilem.

Zmieniony przez - grani w dniu 2008-03-04 16:35:02

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
przy przysiadach wez pod nogi - piety, jakas deseczke lub dwa male talerzyki ( np 2,5 lub 5 )
drugi filmik ;)))) - szybciej sie nei dalo ?))))
cwicz i rosnij :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
A po co te podstawki w przysiadach?
A jakos nie zwrocilem uwage na to ze za szybko, nastepnym razem bedzie wolniej

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No to będę miał sporo do poopowiadania Tobie.
Widzę wiele błędów i to poważnych.

Przypomnij mi wieczorkiem - opiszę co widziałem nie tak

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
No i wlasnie na taka odpowiedz liczylem
Wieczorem jak bedziesz na gg to ci przypomne a jak nie to meila wysle Juz jednego wyslalem ale wczesniej bo chcialem zebys wpadl a teraz zauwazylem ze juz odpisales

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
trzymam kciuki za mase i zapraszam do mnie jaki masz staz????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
qkamil Staz to trudno stwierdzic, trenuje od polowy wrzesnia ale tak na powaznie to z 2 miesiace.

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Siłowo widzę, że postępy idą. Jak dla mnie lepiej znacznie niż na początku, trzymam za Ciebie kciuki i jedź z tym koksem dalej.

Zapraszam do mnie też.

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Kafar1991 Dzieki za mile slowa cieszy jak ktos powie ze postepy sa

Dzisiaj trening myslalem ze slabo pojdzie bo jakos sily dzisiaj nie mialem posilek przedtreningowy skopany bo stary zrobil plaski ziemniaczane i kazal mi jesc. Ale wypilem to tego bialko, i trening jakos poszedl.
A o to wypiska:




1. Poszlo lekko tutaj tylko chwyt mi puszcza.
2.Tutaj poszlo ladnie
3. Zwiekszylem wkoncu
4. Niezle
5. Walcze zeby nie robic juz sama sztangielka bo wstyd
6. Musze zwiekszyc wkoncu a jakos nie czuje sie na silach.
7. Na poprzednim treningu zwiekszalem i teraz tez zwiekszylem ale juz ledwno poszlo.
8. Ciezko bylo.

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Wlasnie z silki wrocilem Wypilem przed treningiem cocaine i mnie roz******lalo na silce. Bicie serca jak h*j, krecenie w glowie, le pobilem rekord na klatke zrobilem 50kgx6.Wem ze dla was to nic ale dla mnie sukces bo robie postepy. Ogiolnie dzisiaj udany trening. Tylko pierwszy raz sie zalamalem na przysiadach i to pod 65kg a w poprzednim cyklu robilem z 70kg. Ale to dlatego ze za gleboko chcialem zejsc i sie zalamalem.
Wypiska z treningu:

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS-berton16

Następny temat

Trening dla amatora

WHEY premium