SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4147
no karta kredytowa jeszcze. ale olowek ?? nic mozna conajwyrzej zadzgac ale i tak ciekawie by to wygladalo

Au combat, tu agis sans passion et sans haine. Tu respectes les ennemis
vaincus, tu n'abandonnes jamais, ni tes morts, ni tes blessés, ni tes armes.

Nitorus Oxide Systems

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
DZień dobry dzień dobry. dawno mnie tu nie było ale obiecuję nadrobić zaległości:)

"Zazwyczaj generał ze zgromadzonych oddziałów wybiera oficerów o niepospolitej odwadze i sile ducha, wyróżniających sięgiętkością i siłą fizyczną, a także tych, których wojenne wyszkolenie przekracza przeciętną. Właśnie ci oficerowie dowodzą siłami specjalnymi. Z dziesięciu żołnierzy wybiera się jednego. Z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc."-San Tzu, chiński teoretyk wojskowości,VI w. p.n.e.

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Van, mimo wszystko snajper moze bardzo precyzyjnie wycelowac i podane w tym tekscie przyklada sa uzasadnione. Trafienie w rdzen kregowy spowoduje skurcz miesni, co w przypadku granatu jest zwykle bardzo porzadane.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

-= Badz dzielny! =-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
wiesz kiciuś chyba masz rację z tym h. królikowskim. i dostajesz sog. to bajdulenie co trzeba gdzie się zgłosić, jakie wymagania itd.. Mi się wydaje że większa większość(chociaż nie ujmuję temu kto takim nie jest) jest młodzierzą mażącą o GROM-ie, że będą sobie strzelać, strzelać, świetnie się bawić, a po wcale nie męczącym dniu roboty wrócić do domciu. Jeździć na misje na których gra się w bilarda, a na konto przychodzi 10000 zł miesięcznie. I nawet jak tak przeczyta te wymagania z książki GROM 1990-2000 to myśli- 3km w 12 minut to nie dużo, marsze 50 km to ja robie z zamkniętymi oczyma. Mi się wydaje że odpowiedzi na takie pytanie nie szuka się na takim forum, tylko po służbie w regularnych oddziałach(i to pewnie nie krótkiej) jak wyjedziesz na misję i się sprawdzisz to cię może dopuszczają do selekcji i wszystkich tego typu spraw. Ale takiemu laikowi to i tak nie wejdzie do głowy bo przecież ja jestem taki dobry że mnie z cywila wezmą i sobie spokojnie dam radę.... no dobra styknie mi już bo nigdy nie skończę... SZTURMUŚ:)

"Zazwyczaj generał ze zgromadzonych oddziałów wybiera oficerów o niepospolitej odwadze i sile ducha, wyróżniających sięgiętkością i siłą fizyczną, a także tych, których wojenne wyszkolenie przekracza przeciętną. Właśnie ci oficerowie dowodzą siłami specjalnymi. Z dziesięciu żołnierzy wybiera się jednego. Z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc."-San Tzu, chiński teoretyk wojskowości,VI w. p.n.e.

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
a tak w ogóle to sorcia za takie nagłe wpadnięcie ale dawno mnie tu nie było<brak neta> no ale teraz sytuacja has changed no i jak przeczytałem dział to odrazu narzuciły mi się te wonty...

"Zazwyczaj generał ze zgromadzonych oddziałów wybiera oficerów o niepospolitej odwadze i sile ducha, wyróżniających sięgiętkością i siłą fizyczną, a także tych, których wojenne wyszkolenie przekracza przeciętną. Właśnie ci oficerowie dowodzą siłami specjalnymi. Z dziesięciu żołnierzy wybiera się jednego. Z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc."-San Tzu, chiński teoretyk wojskowości,VI w. p.n.e.

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Szturman witam witam, miło znów przeczytać.

Co do pana Królikowskiego to ja po prostu coś wiem o nim i już.

Nie powinno sie pisać takich rzeczy na forum, bo kogoś można oczernić anonimowo a to nieładnie - więc nie napiszę i już.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w Rukopasznyj Boj/Samozaszczita

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1941
Heh ja słyszałem ze Kroliwkowskiemu nie chcieli udostepnic pewnych materiałów na temat jednoistki(czemu sie nie dziwie) wiec pisał czasem jak ta babka z Gali a o jego ostaniej ksiazce to napisali takie recenzje ze nie powinien juz brac do reki piora do konca zycia. Sam jej nie czytałem ale bardzo duzo bylo podobnych komentzray wiec musi byz w tym jakas prawda.
A osmiu gosci raczej nie unicestwi dywizjonu ale grupa ludzi lepiej wsyzkolonych moze zwiazac w walce bardzo duze siły przeciwnika.
Pozdrawiam

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Wasza niezwyciężoność zależy od was, słabość wroga - od niego.
Sun Tzu

SFD FIGHT CLUB


Wasza niezwyciężoność zależy od was, słabość wroga - od niego.
Sun Tzu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
A która jest ostatnia?

Little Flower czy Afganistan?


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w Rukopasznyj Boj/Samozaszczita

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
A z dywizjonem to i ogólnie chodziło o nazewnictwo.

Co do faktów, to mój były dywizjon (51 osób) osmiu ludzi zlikwidowało by w pięć minut. Banda pijanych inwalidów. Broń to poza kadrą może ze trzech ludzi potrafiło nosić, nie mówiąc już o używaniu.

Jak miałem warty to w nocy się bałem na zmiany chodzić żeby mnie który nawąchany klejem nie ustrzelił.

A autorce chodziło o batalion pewnie (bo niby to samo). Co do związania walką to za dużo czynników wchodzi w grę. Bo na otwartym terenie próba zwiażania walka przez ośmiu ludzi rozwiniętego batalionu piechoty zmechanizowanej (wyszkolonego) będzie trwała 30 sekund.

Co innego na wąskiej górskiej drodze np. batalion transportowy (niewyszkolony).

Ale do unicestwienia to i tak daleko.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Doradca w Rukopasznyj Boj/Samozaszczita

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
ufff..... chyba uwierzyłem niestety kasparowi.(chyba nie szachiście!!).
Z tego by wynikało że Polko to też niezła ..pa węża. I poco taka wielka kadra oficerska dla 40 na lądzie i 30 w wodzie?

Przekraczaj swoje granice!
1

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium