SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374433

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
możliwe nawet bardzo zasypał mnie informacjami , ciężko mi to było dzis sobie przypomniec i ułozyc i jeszcze była taka akcja że stawał na czym miał zawiązane oczy i koles do niego tam jest ( ileś tam metrów jakoś dużo ) i sie pyta skaczesz ?? czy wymiekasz skaczesz !! ?? wiesz i ten typ skoczyc chciał ale go zatrzymał więc trzeba tez cały czas myśleć hehe tak jak z tymi pytaniami jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u nas na awfie jest 12 minut na 3 kilosy wiec sadze ze watpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ale to wszytsko jest jednego dnia , więc 3 km , 100 pływanie bla bla bla i wex to zrób i cały czas spokój umysłu zachowaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
" a wchodzenie po linie 8 metrów jakis taki krótki czas był 15 sek "

awykonalne chyba ?

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-11-18 23:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
zalezy jak dla kogo A wracajac do biegu, to 13 minut to jest pewnie minimum i zeby myslec o gromie to pewnie trzeba to zrobic ponizej 12 min albo jeszcze lepiej. I tak jak pisal nimix to wszystko odbywa sie jednego dnia i z bardzo krotkimi przerwami pomiedzy poszczegolnymi dyscyplinami, i w kazdej trzeba dac z siebie 110%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 477
13 min na kilometr napewno przekreciles ja wyrabiam 1km w 3 min

i zeslal mnie pan na ziemie bym sial zamet i zniszczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ta rekrutacja wydaje mi sie smieszna, za wyjątkiem wchodzenia po linie. Ja jestem za ciężki. Ręce mam silne ale lina to nie piorónochron,rynna czy drabina. Giba sie na wszystkie strony a ja musze ciagle przesówac w góre swoje 110kg zeby zdązyc w 15 sekund. Lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Nie przesadzaj z ta lina, ważę raptem parę kilo mniej od ciebie i wchodzę bez problemu. A selekcja wcale nie jest śmieszna, te wymagania sa wręcz miażdżone przez większość kandydatów. Co z tego ze na zaliczenie jest 25m pod woda jak większość robi ponad 50m, i tak jest ze wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
znajomy sie dziś pochwalił że przeszedł tą selekcje i teraz panowei czeka go --> tygodniowy wyjazd w bieszczady gdzie dostanie po dupie okrutnie ponoć , na jego nieszczęście wszędzie pada śnieg , także wyobraźcie sobie co tam sie będzie działo , jak wróci i będzie chętny cośpowiedzieć to przekaże tutaj narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 477
najgorsze sa testy psychologiczne fizyczne mozna zaliczyc latwiej

i zeslal mnie pan na ziemie bym sial zamet i zniszczenie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium