SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ja myśle że dobrze by było skończyć wso we wrocławiu tylko tam też nie łatwo sie dostać

Tajemnicą wolności jest odwaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Maniaqpld zwracam honor i nie będę się kłócił na ten temat, bo nie jestem pewny. Ale zdaje mi się, że już istnieje prototyp tego stroju i był on testowany przez różne jednostki specjalne z wielu krajów. Może strój nie jest jeszcze w produkcji, ale już istnieje, (ale tego nie jestem pewien i na razie nie mam jak udowodnić).

Mit20 nawet jak zaliczysz selekcje do gromu jako jeden z niewielu, to i tak nie jesteś do końca pewien czy się dostaniesz do jednostki. Czytałem w wielu artykułach, że niektórzy z tych co im się udało zaliczyć tą selekcje musieli czekać nawet po dwa lata na swoją kolej, a niektórzy się wcale nie doczekali. No chyba, że na selekcji zobaczyli, że jesteś nie do zagięcia i mało kto ma takie umiejętności jak ty. Wtedy będziesz im przydatny.

Mam jeszcze jedno pytanko, co do liczebności jednostki Grom-u. Słyszałem już wiele różnych wypowiedzi, jedni mówią, że grom liczy około 270 członków, inni mówią, że około 300, a jeszcze inni, że w tej chwili Grom liczy niecałe 100 członków.
Wie może ktoś z was, która z tych odpowiedzi jest najprawdopodobniejsza???

Pozdrawiam!!!!


"TOBIE OJCZYZNO!"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Gadi bo z tego co wiem do jednostki przyjmują jak sie zwonia miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja najczęściej spotykałem się z liczbą w okolicach 270 członków.
Jeszcze jedno, czy to prawda, że do takich jednostek preferują ludzi, którzy trenowali lub oczywiście dalej trenują jakieś sztuki walki i zaszli całkiem wysoko? Oczywiście, że w GROMie uczy się komandosów np. Krav Magi, ale chyba jakieś podstawy trzeba mieć w innych sztukach walki.

...Wołać będzie:
"Mordować!"
i spuści psy wojny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak napisalem wczesniej. Wszystkie twoje plusy moga wplynac na wynik. A tak poza tym to czytalem gdzies, ze GROM ma opracowany swoj wlasny styl walki wrecz oparty na doswiadczeniach Izraelskich, ale nie tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maniaq - wojsko nie jest jedyna droga do Gromu, nie zapominaj o policyjnym AT, ci ludzie sa lepiej przeszkoleni w tym co robia od 6bds, 25kp i innych jednostek wojskowych.

"Si vis pacem, para bellum"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mowie, ze oni nie maja szans. Opieram sie glownie na wiadomosciach ktore znajduje, a takze na odrobinie dedukcji. W artykulach, ktore zdolalem znalezc, Płk. Polko wyraznie zaznaczal, ze zolnierze ktorzy sluza w jednostce sa po studiach, a takze, ze glownymi miejsacmi poboru sa jednostki specjalne WP. Stad wysuwam swoj wniosek, ze najpewniejsza droga do GROM'u jest ta, ktora prowadzi przez wojsko. A poza tym nie wydaje mi sie aby poziom wyksztalcenia antyterrorystow byl az tak wysoki (bez urazy-moge sie mylic), ale jak juz mowilem-dla chcacego nie ma nic trudnego.

Acha, mam dla was ciekawa wiadomosc
Zgadnijcie kto mieszka u mnie na osiedlu?
Mieszkam w W-wie na Tarchominie
Podpowiedz-mijalem go jak biegalem sobie po wale wislanym
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


strzelam
czy to jest A. Kups. choć on chyba miwszka gdzieś pod Wawą

Tajemnicą wolności jest odwaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Powiedz bo nikt nie zgadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płk. Roman Polko
Na serio
Ale widzialem go tylko raz. Po krotkim rekonesansie okazalo sie, ze mieszka na moim osiedlu
Acha, jeszcze jedno. Chca u nas wybudowac plot okalajacy cale osiedle. Prawie wszyscy sie zgodzili. On nie.
No ja sie mu nie dziwie. Pewnie trzyma pare kalachow w domu ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium