SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374443

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Nie zniechęcaj ludzi Wkj.
Dobrze że jesteś jeszcze taki młody ponieważ masz większe szanse (możesz ćwiczyć od teraz a na pewno w przyszłości będzie ci łatwiej).
A co do naszej rozmowy to czego teraz wszyscy stali sie negatywnie nastawieni co do GROMu?
Przecież to było wiadomo że oni muszą wykonywać rozkazy bez gadania ale wszędzie jest tak (nawet zwykły antyterrorysta musi bez gadania wykonywać jakies akcje).
Ale przecież rząd nie b ędzie kazał zabijac niewinnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miom zdaniem każdy z dowódców zna bardzo dobrze swoich ludzi i wie kogo na co stać. Dlatego też sądze, że w każdej jednostce są ludzie, którzy gotowi są zabić np.(tak jak był często podawany przykład) nawet całkiem niewinną kobietę. Sądzę, że kilku takich ludzi zawsze się znajdzie w jednostce bo są potrzebni ( ludzie od brudnej roboty ). Natomiast nie sądze aby dowódca wysłał do takiej roboty człowieka, o którym wie, że tego nie zrobi, albo będzie się zastanawiał.

...Wołać będzie:
"Mordować!"
i spuści psy wojny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej nie
a co takiego robią?? ale marzeń nie zmienie
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki piterpak
co takiego mam cwiczyć??
czy basen i siłka wystarczy jak narazie????
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
"rząd nie każe przecież zabijać niewinnych ludzi". mo im zdaniem bez obrazy dla nikogo to stwierdzenie jest po prostu głupie. ludzie z rządu są w stanie zrobić bardzo dużo żeby utrzymać swoją władzę, albo ją powiększyć. tylko że do likwidowania takich kolesi nie służy GROM. to są żołnierze a nie wywiad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE GADAJCIE TAKICH BEZSENSOWNYCH RZECZY O ZABIJANIU. ŻOŁNIERZE GROMU NIE ZABIJAJĄ NIEWINNYCH LUDZI TYLKO ELIMINUJĄ ZBRODNIARZY, NAJCZĘŚCIEJ DO ICH ZADAŃ NALEŻY SCHWYTANIE I PRZEKAZANIE ODPOWIEDNIM WŁADZOM TAKIEGO TYPA. ZABICIE TO OSTATECZNOŚĆ, PRZEWAŻNIE TYLKO W WYNIKU NIEPRZEWIDZIANYCH OKOLICZNOŚCI, PROSTE. WIEM CO MÓWIE I NIE PYTAJCIE SKĄD TO WIEM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Na razie wystarczy Dragon.
Może troche to żle sformuowałem o tym rządzie.
Kto ty jesteś Szturmen?
Czy to ty Szturman (zmieniłeś jedną literkę) czy może nowy forumowicz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GROM podlega bezposrednio pod MON o ile pamietam, wiec bezposrednio pod rzad.
Poza tym GROM to nie jednostka typowo wojskowa. Tak samo jak SAS mozna ja wykorzystywac (i zapewne sie to robi) do zwiadu (i na pewno nie chodzi mi tutaj o rozpoznanie pola walki). Gdzies czytalem, ze w GROM'ie sluza kobiety,
a ich glownym zadaniem sa wlasnie dzialania wywiadowcze. Co do zabijania, uwazam, ze nie po to wydaje sie ten mln $ rocznie na szkolenie aby ci ludzie
mieli jakies wielkie skrupuly (poza tym czy gdzies w Polsce jest jakas jednostka, ktora podolala by takim zadaniom?)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
A czy ja pisałem konkretnie o Gromie z tym zabijaniem??? Komandos to pojęcie względne.

Polecam oglądnąć film "Tears of The Sun” z Brusem Willisem, film mówi o drużynie komandosów amerykańskich, którzy muszą ewakuować kilka osób. Wtedy zobaczycie, co się może stać realnie podczas akcji. Jeżeli ktoś się interesuje jednostkami specjalnymi, a dokładniej pracą zespołową to ten film został zrobiony właśnie pod tym kątem.
Jeszcze raz polecam!!!!!!!!!!

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!


"TOBIE OJCZYZNO!"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
ej szturmen ty żeby tu się brzydko nie wypowiedzieć bo mi skasują ten post lepiej skasuj tego użytkownika albo o nim zapomnij! co to wymyślić własnego nie umiemy?

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Przekraczaj swoje granice!

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium