SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Tak jak gdzies napisali, ze wszystkie informacje na temat selekcji sa scisle tajne do ostatniej chwili i zna je tylko dowodztwo jednostki. Wydaje mi sie ze wysylaja powiadomienie maxymalnie miesiac przed selekcja.

A tak swoja droga jestem ciekaw ilu z was by skoczylo do wody z 10 metrow z zawiazanymi oczami. - jeden z testow na selekcji

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818


ogólnie to chciałbym jeszcze przeprosić za cholernie słabą jakość zdjęć- ale trzeba się zmieścić w tych 50 kB... tutaj aresztowanie slavko Dakmanovicia- jugosłowiańskiego zbrodniarza wojennego.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Przekraczaj swoje granice!

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
O selekcji informują tydzień wcześniej, przynajmiej tak napisali w jakiejś książce KRÓLIKOWSKIEGO. A co do skoku do wody to ja czytałem że skacze się z 5 metrów, a dowodem jest to, że jeszcze nie widziałem 10 metrowej skoczni na żadnym krytym basenie, no chyba że jednostka ma swój prywatny basen. Ale i tak nigdy nie będziemy wiedzieć co nas czeka na tej selekcji do puki sami nie weźniemy w niej udziału. A jak wam się podoba ta część selekcji gdzie wchodzisz po drabince na wysokość 5 piętra, puźniej po linie na wysokość 7, a z tamtąd skaczecie na materac pneumatyczny????

"TOBIE OJCZYZNO"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Z tego co wiem to z 5 metrow skacze sie na testach do AT, a 10 metrowa skocznia jest na pewno w PKiN chodzilem tam na skoki do wody w podstawowce.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
mi się wydaje, że kilka lat służby w wojsku nie jest tak bardzo konieczne. co prawda przydaje się pewne przeszkolenie wojaskowe, ale to co robią w "pospolitym" wosku, a to co w GROM-ie. to zupełnie dwie inne sprawy. zresztą czy np.ukończony awf nie jest też dobrą rekomendacją? najważniejsze to przejść selekcję. potem i tak wszystkiego uczysz się od początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5617
obejrzycje selekcje w niedziele o 8.50 to jest cosik takiego tylko chyba w gromie jeszce bardziej daja po dupie

,,Jesteście bowiem żołnierzami z wyboru, jako najlepsi z najlepszych."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
no bo ja mam brata blizniaka i sie czasem zamieniamy ale ta prawa reka to w sumie jego jest bu my jestesmy blizniaki zrosniete ale juz rodzielone (hehehe oczywiscie to co najwazniejsze mam ja z niego zrobili dziewczynke )
ja pamietam jak na kursie na ratownika mialiosmy miec skok odwagi hehehe w teori mial byc skok z motorowki albo z wysokosci ilus tam metrow skonczylo sie tym ze nas wladowali na wiezyczke ze dwu metrowa i kazali wskoczyc do wody hehehe zapomnialbym poweidziec ze skok byl z wiezyczki na pomoscie i aby doskoczyc do wody cza bylo przeleciec nad dwoma metrami pomostu oraz drabinka do wychodzenia z wody do ostatniej chwili sie zastanawialem czy nie przypieprze w ta drabinke no ale spoko luz
p.s. to wtedy mi sie noga obluzowala i moge sie nia teraz z bracholem tez wymieniac

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Kelt jedno pytanko na którym programie jest w niedziele ta selekcja????

Ty Bregalad no to ja normalnie mam pomysła , jak będziesz brał udział w selekcji to pożycz se od bliźniaka noge, ręke i co tam jeszcze potrzebujesz, żeby być w kompleci. hehehe

"TOBIE OJCZYZNO"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Gadi selekcja jest na 2 programie , ale nie porownywal bym tego z selekcją do GROM (za duza komercha wdg. mnie).Sam zresztą zobacz i oceń.
p.s. szczegolnie zwroc uwage na to jak daleko doszly panienki (są 2 o ile sie nie myle) w stosunku do tego jak cwiczą .
Pozdrwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Dzięki mit20, oglądne i powiem ci co o tym myśle. No panowie przydał by się jakiś pożądny programik o ćwiczeniach żołnierzy GROM-u albo coś w tym stylu, może na serio by jakąś petycje napisać do jakiegoś programu tak jak mówił SZTURMAN, może by to coś dało??? Trzeba nad tym pomyśleć na poważnie.

"TOBIE OJCZYZNO"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium