SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1625
Mogę podać ewentualnie mój numer gg - 7556889

Każdy może być duży!!!!

Każdy może być duży!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Znalazłem stronkę z tymi zdięciami co umieszczał TabO , to jest stronka dobrze wszystkim znana http://www.greendevils.pl/index-x.html  , a jeżeli to nie ta sama stronka co miał TabO, to niema co płakać bo są na niej wszystkie foty umieszczone dotychczas przez niego. Przeglądnijcie tą stronkę bardzo dokładnie bo naprawdę warto.

Pozdrawiam!!!

"TOBIE OJCZYZNO!"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


hehe gadi nie umieszczałem fot z tej stroni, właściwie to juz nie wiem skad ja je brałem, szukałem i zapisywałem, ale wiem, że to były angielskie strony z pożądnym lejem, a nie to co wyżej podales, a pozatyj czy to ważne skąd są te fotosy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5617
Sensacyjna propozycja dla b. szefa GROM-u



"Fakt": Amerykanie chcą, aby płk Polko został doradcą gen. Ricardo Sancheza (52 l.), szefa sił koalicyjnych w Iraku. Taką ofertę trudno odrzucić - gen. Sanchez dowodzi najlepszą armią na świecie.


Roman Polko/TVN24

Według dziennika, w USA tracą już cierpliwość, patrząc na to, co się dzieje wokół naszej najlepszej jednostki komandosów. Czarę goryczy przelała dymisja płk. Polki. Szef GROM-u sam odszedł do cywila, bo nie chciał się zgodzić na połączenie swojej elitarnej jednostki z mniej profesjonalną z Lublińca. Nie dał się też kupić awansem generalskim.

Amerykanie, którzy szkolili Polkę, nie chcą dopuścić, by zmarnował się jego talent. Zaproponowali mu stanowisko doradcy gen. Ricardo Sancheza. Jak się dowiedział "Fakt", na zgodzie pułkownika bardzo zależy samemu Sanchezowi.

Polko na razie nie chce komentować sprawy: "Do 11 lutego jestem formalnie dowódcą GROM-u. Do tego czasu wstrzymuję się z komentarzami" - usłyszeli od niego dziennikarze "Faktu".

"Stany Zjednoczone mają kłopoty z wojskiem polskim, które wystrzega się awansów młodych oficerów. Dymisja wyszkolonego przez USA człowieka może mieć negatywne skutki w stosunkach polsko- amerykańskich" - powiedział "Faktowi" Michael Waller, konsultant Pentagonu, były pracownik Departamentu Obrony.



,,Jesteście bowiem żołnierzami z wyboru, jako najlepsi z najlepszych."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
słyszałem z pewnych żrudeł że odchodzi ok 100 żołnierzy gromu do cywial w raz z odejściem POLKO i wogóle z***ana atmosfera w gromie dużo sie teraz przyjmuje z protekcji i to już nie sa ci sami żołnierze co kiedys.
Jest to przykre

igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Czyli GROM poszedł w rozsypkę. Jednostka praktycznie powoli przestaje istnieć. Nawet jeżeli nabory zaczną się od nowa to przez pierwsze pięć lat w jednostce połowa komandosów to będą po prostu zwykłe żółtodzioby.

Ale na razie to tylko plotka o odejściu około 100 Gromowców, może to jedna z tych co dziennikarze rozpuszczają, żeby przyciągnąć uwagę widzów albo czytelników.

Według mnie Polko przyjmie ofertę Amerykanów, bo jeżeli nie będzie już dowódcą GROM-u, to co może go spotkać lepszego niż zostanie doradcą gen. Ricardo Sancheza. Według mnie to dla Polka na razie jest najlepsza oferta jaką mógł dostać. A przynajmniej lepsza niż zaproponowali mu Polacy.

P.S. TabO dostałeś mojego e-maila czy nie???? A może nie umiesz mi na niego odpowiedzieć:>??? Chodzi mi o pierwsze pytanie, które ci w nim zadałem. Jak na razie umieszczasz na poście tylko zdjęcia przeważnie nie dotyczące GROM-u i piszesz pod nimi same głupoty typu „szukajcie to znajdziecie” Powiem ci tylko jedno jak tak piszesz to sobie sam szukaj informacji o GROM-ie i nie zaśmiecaj postu!!! ZDAJE MI SIĘ, ŻE WIĘKSZOŚĆ POSTOWICZÓW MNIE POPRZE.

Pozdrawiam!!!


"TOBIE OJCZYZNO!"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4367
http://info.onet.pl/861619,11,item.html

Według dziennika, w USA tracą już cierpliwość, patrząc na to, co się dzieje wokół naszej najlepszej jednostki komandosów. Czarę goryczy przelała dymisja płk. Polki. Szef GROM-u sam odszedł do cywila, bo nie chciał się zgodzić na połączenie swojej elitarnej jednostki z mniej profesjonalną z Lublińca. Nie dał się też kupić awansem generalskim.

Amerykanie, którzy szkolili Polkę, nie chcą dopuścić, by zmarnował się jego talent. Zaproponowali mu stanowisko doradcy gen. Ricardo Sancheza. Jak się dowiedział "Fakt", na zgodzie pułkownika bardzo zależy samemu Sanchezowi.

Polko na razie nie chce komentować sprawy: "Do 11 lutego jestem formalnie dowódcą GROM-u. Do tego czasu wstrzymuję się z komentarzami" - usłyszeli od niego dziennikarze "Faktu".

"Stany Zjednoczone mają kłopoty z wojskiem polskim, które wystrzega się awansów młodych oficerów. Dymisja wyszkolonego przez USA człowieka może mieć negatywne skutki w stosunkach polsko- amerykańskich" - powiedział "Faktowi" Michael Waller, konsultant Pentagonu, były pracownik Departamentu Obrony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
informacja wypłyneła od zolnierza bedącego obecnie w tej jednosce

igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
To niezła lipa .
Tam musi sie niezle dziać skoro zolnieze odchodzą z takiej jednostki .
Pozatym jak odejdzie 100 operatorow to GROM nie bedzie w stanie wykonać zadnej akcji na wiekrzą skale. Chyba ze jest tam wiecej ludzi niz sie powszechnie uwaza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
na misjach pod flagą GROMU jest ok 5000 tz kontraktowych "Gromowców"

igor
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium