SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374495

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
A jest jakas stronka gdzie podawane są szczegoly na temat tych obozów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Wsumie można zobaczyć ogłoszenia na stronie fundacji, ale one są z tamtego roku tu masz link http://www.grom.org.pl/  .
Na tej stronce jest napisane co sie tam robi i zresztą wszystko o obozie.

Pozdrawiam!!!

"TOBIE OJCZYZNO!"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
W morde Gadi ty to masz fuksa.Też bym sobie pojechał do tej fundacji ale troche bym musiał przejechać ok 350 km.A nie wiesz czasem czy do tego obozu musisz mieć coś szczególnego czy jesteś takim zwykłym kolesiem idziesz tam gdzie trzeba i mówisz że chcesz tam pojechać a on cie zapisuje. Całkiem to jest tanie bo jak byłem na obozie tygodniowym na Słowacji na nartach to zabuliłem 1500 zł. A tak przy okazji to nie wiesz czy na tym obozie uczysz się szczelać z broni,wspinaczki i paru tam innych rzeczy czy tylko dają ci taką możliwość że jak umiesz to se możesz postrzelac czy powspinać sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Piterpak wypowiedź wyżej podałem link do stronki fundacji, na której jest wszystko o tym obozie. Jest tam adres na skrzynke do kolesia którego można sie dopytać czy obóz odbędzie się w tym roku i gdzie. Na obóz może jechać każdy kto ma już minimum 16 lat i dostanie świstek ze zgodą lekarza. Ja osobiście jeszcze nie byłem na tym obozie(więc nie moge wam o nim za dużo powiedzieć, wiem tylko to co gadały osoby co były), ale najprawdopodobniej wezme udział w turnusie zimowym . Jak chcecie to moge napisać na poście co mi mówiły te osoby co były na tym obozie.

Pozdrawiam!!!

"TOBIE OJCZYZNO!"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


aktualizacja strony http://www.grom2.prv.pl/. i nowe fotki

Tajemnicą wolności jest odwaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Napisz Gadi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
N apisz Gadi też bym chciał wiedzieć. chyba sie kiedyś wybiorę na teki obóz.Lekarzem jest mój stary to o to się nie muszę martwić więc chyba wszystko bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Ci co byli mówili, że było zaj**iście i e jadą za rok (czyli na serio musiało byś fajowo).
Opisze wam jeden dzionek: Powódka o 7 rano i odrazu poranny bieg, potem łazienka i śniadanko (chyba jak na każdym obozie). Potem ćwiczenia walki wręcz. Puźniej wypad na zaplanowaną zabawe (np: wspinaczka, paindball, podchody, bieg na oriętacje, itd. wszystko co jest na stronie w fundacji w ofercie obozu) Puźniej troche wolnego czasu bo to przeciesz obóz, a nie wojsko . Obiad i po obiadku znów bieganko. W lecie chodzili prawie co dziennie nad wode (robili tam jakieś zawody w pływaniu nurkowaniu itd.) A w zimie jazda na nartach (jak ktoś nie umiał to sie mógł nauczyć). Podwieczorek. Po podwieczorku znów troche czasu wolnego. Na koniec dnia kolacja i znowu bieganko (fajnie im było). Co któryś dzień jakieś ognicho na zakończenie dnia i nieraz dodatkowe zajęcia z danej dyscypliny.

To chyba wszystko co wiem!!!
Dalibyście może jakieś SONGI bo chyba se ostatnio na to zasłużyłem

Pozdrawiam!!!!

"TOBIE OJCZYZNO!"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
nie wydaje mi się, ważne żebyś jakimś kompletnym łamagą nie był to tyle


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Przekraczaj swoje granice!

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
to było oczywiście do wypowiedzi piterpaka nie do gadiego:D
tak na marginesie warto wspomnieć o strzelankach które odbywają się co drugi dzień i z tego co słyszałem to można sobie postrzelać


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Przekraczaj swoje granice!

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium