SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Możesz rozszerzyć swoją wypowiedż Kiciuś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Ale panowie powiedzcie szczerze. Chyba nie sądzicie, że komandos zabija tylko winnych i wrazie obrony własnej. Taki człowiek musi wykonać każde mu przeznaczone zadanie, nawet zabić niewinną osobę (tylko, że o tej stronie medala się nie mówi). Wy wszyscy mówicie, że komandosi zabijają tylko złych ludzi. Moim zdaniem to nie prawda (napewno nie jest tak, że często im się zdaża zabić niewinną osobę, ale napewno się zdaża co jakiś czas zabić osobe związaną z jakimś mafiozem albo terrorystą, poprostu żeby osłabić jego psychikę)

To jest właśnie moje zdanie.

Pozdrawiam!!!!!

"TOBIE OJCZYZNO!"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Wieasz gadi to nie od nich zależy kogo mają zabić trylko od rządu a rząd przecież nie kaze zabijać niewinnej osoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
No i właśnie o tym mówie,że oni zabijają albo ochraniają osoby wybierane przez kogoś innego (np: rząd). Nie mają prawa powiedzieć swojego zdania i zastanawiać się czy zabijają w słusznej sprawie. A pozatrym ja niemówiłem że komandos wychodzi na ulice i strzela do każdego, tylko zdaża się, że musi zabić kogoś wbrew swojej woli i niemoże się nadtym zastanawiać czy ma to zrobić czy nie, bo to może mieć puźniej duże konsekwencje..

"TOBIE OJCZYZNO!"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
panowie komandosi zabijają tych, których im każą zabić. Przestańcie też z tymi gadkami typu:"amerykanie przyjechali do iraku aby oswobodzić ludność od tyrana, i wprowadzić demokrację. ot tak dla dobrej woli" Wiecie ile ich ta wojna kosztowała? 4 lata naszego budżetu.albo i więcej.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Przekraczaj swoje granice!

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
przecież żołnierze jednostek specjalnych nie zajmuja się takimi rzeczami jak zabijanie żon terrorystów itp. oni biorą udział w odbijaniu zakładników dywersji na tyłach wroga itd.
a zabijaniem ludzi niewygodnych rządowi może się zajmować wywiad albo kontra wywiad, ale i to myślę nie jest ot tak sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Vex odrobinę przyblizył dyskusję do rzeczywistości.

Kontrwywiad?

Rudy kot w Combat/Samoobrona

И если не поймаешь в грудь свинец —
Медаль на грудь поймаешь за отвагу.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam forumowiczów
czytam z ciekawośćią wypowiedzi osob znających sie w temacie..
Kilka pytań odnośnie sił specjalnych.Czy bardzo cięzko sie jest dostać do GROMu,Formozy lub innych tego typu jednostek??
Mam 16 lat i wojsko zawsze mnie fascynowało tzn chciałbym w jakiejś jednostce służyć.
Co trzeba bardzo dobrze umiec żeby sie dotać itp..
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
dragon mysle ze nie wiesz w co sie chcesz tak naprawde pakowac, mi sie wydaje ze jestes troche za mlody zeby wiedziec co tak naprawde robia z czlowiekiem w JS. Mysle ze Ty jestes jeszcze w takim wieku ze bawisz sie w tzw "wojenke" .. i prawdopodobnie Ci to minie...

pozdro.

"Only dead man have seen the end of war"

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Nie zniechęcaj chłopaka Wjk.
Do GROMu cięzko jest sie dostać ale na pewno warto spróbować.
A tak do naszej rozmowy to co w was wstąpiło zawsze żeście wychwalali grom a teraz co.
Taka jednostka bierze udział np w odbijaniu zakładników (wszystko dla dobra społeczeństwa).Przecież rząd nie będzie kazał im zabijać niewinne osoby.
A tak do Dragona to dobrze że w tak młodym wieku sie tym interesujesz (zacznij ćwiczyć codzinnie a na pewno będzie dobrze).
A na przykład policja antyterrorystyczna też nie ma nic do powiedzenia na temat jakiejś akcji (wszędzie tak jest gdzie panuje hierarchia)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium