SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374476

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95
W GROM-ie jest szkolenie roczne - podstawowe ( nie są ujawniane na nim szczegółowe techniki działania), potem dwa lata uzupełniane i poznawane są wszystkie tajniki działania, zgrywanie operatorów itd. Po tych trzech latach jest się w oddziale bojowym, a udział w akcji przewiduje się od 5 lat szkolenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
"A więc kończę podobnie jak Kaspar. Nagle znalazło się wielu GROMowych teoretyków."

To zes mnie rozbawil chlopaku, ty pewnie jestes GROMowym "praktykiem" i z takimi amotorami jak my nie bedziesz sie zadawal, a to porownanie z Kasparem to po prostu

Poniewaz widze ze dalej ciagniecie to 5-6 letnie szkolenie przed akcja mam pytanie, czy tylko w GROMie szkoli sie operatora tyle lat bez udzialu w akcji? czy tak jest we wszystkich jednostkach specjalnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szturman teraz to mnie zaskoczyles jak juz chciales odejsc to trzeba bylo to zrobic w wielkim stylu a nie rzucajac takimi tekstami

prawda jest taka ze kazdy ma jakies tam swoje zrodla ale pamietajmy ze nie wszystkie zrodla sa wiarygodne badz posiadaja aktualne informacje

gdyby bylo tak jak mowicie ze przez 5 lat operator nie moze brac udzialu w akcji to do dzis jednostka niebyla by sprawna (przypominam ze kilka lat temu zdaje mi sie ze dwa z gromu odeszla polowa operatorow czy cos kolo tego z tego wniosek ze na pelna sprawnosc gromu musimy poczekac jeszcze jakies 3 lata hehehe )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 669
Czesc wam. Sorry ze wam sie tak wtrace w wasza dyskusje. Obserwujac wasza rozmowe juz sam nie wiem do jakich dzialan jest przeznaczony nasz GROM i takie wlasnie mam pytanie. Mowicie tu o rekrutacji, czasie przeznaczonym na wyszkolenie zolnierza, teraz tylko kwestia w czym ten grom nam moze pomoc? Operacje AT w kraju czy poza? Czy dywersja na obcym terenie? Jak jest specjalna to ma jakies przeznaczenie. Bron boze nie mam nic przeciwko jej istnieniu, jezeli tylko jest w niej jakis sens. Pzdr.

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
SZTURMAN dałes rade.. :)

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 669
Chyba za trudne pytanie zadalem !

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej glupie poszukaj odpowiedzi bo juz padla w tym temaci dziesiatki razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Comodore, po pierwsze mój nick to fibeer a nie fiberr (cóż za spostrzegawczość), a po drugie chyba mnie nie rozumiesz, bo ja nie twierdzę, że GROM nie ma doświadczenia, tylko twierdzę, iż śmieszą mnie wypowiedzi osób, które uważają GROM za najlepszą jednostkę na Świecie, a w rzeczywistości, przynajmniej nikt z nas (tak myśle) nie wie jakie akcje wykonał GROM i nie mamy zielonego pojęcia o jego skuteczności. Prościej tego wyjaśnić już nie mogę.

Gadi_: tzn. co? bo nie rozumie twojej wypowiedzi do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
A to dziwne bo tu stanowczo a nawet bym powiedzial autorytatywnie twierdzisz cos innego o czym z reszta nie masz zielonego pojecia.


"Moim zdaniem nie ma co mówić o GROM-ie, że jest na równi z powiedzmy SAS czy DELTA bo nie wykonał żadnej liczącej się akcji w przeciwięństwie do tych jednostek"

Wiec jak to wreszcie jest? wykonal czy nie wykonal?

p.s. nie obraz sie ale mylenie twojega nicka nie ma nic wspolnego z spostrzegawczoscia tylko po prostu jest to dla mnie malo istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Comodore - Chodziło mi o akcje o których wiemy i dlatego przytoczyłem znane akcje w Bośni i w Iraku. Dziwne by było nie sądzisz abym odnosił się do akcji o których nie mam zielonego pojęcia.

p.s. nie istotne jest dla ciebie to, iż swoją arogancją obrażasz innych forumowiczów??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium