SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4367
Widziałem program.
moim skromnym zdaniem najlepiej wychodziło im "stój policja antyterorystyczna" k.... śmiechu warte, wpadli do pomieszczenia jak młode koty do miski, może dla laika wygląda to groźnie ale bez przesady żadnego krycia,trzech w drzwi bez kucki bez "zakątowania" pomieszczenia
prosto w drzwi wbiegają tylko na huki !, jakby ktoś mądrzejszy był w pomieszeniu przewrócił by stół przeciągnął dwa razy i trzech wypada z gry
Nie myślcie że się wymądrzam uwidaczniam błędy które dla mnie są rażące a przecież to był pokaz dla rzecz programu telewizyjnego !!!
Coś się powinno zmienić w szkoleniu tych ludzi, także to o czym wspomnieli; snajper nie może rozocząć akcji poprzez unieszkodliwienie tango paranoja ale wiem coś beznadziejnych przepisach prawnych z tym związanych z autopsji.
Czekam na ciekawe komentarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4367
ta Pani na zdjęciu wyżej mierzy obywdwoma oczami przyjżyjcie się dokładnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie VAN, czytales wywiad w styczniowym Komandosie z MK ? Mowil tam o stanie AT. Dokladnie o tym samym , ciekaw jestem twojej opinii. Dla niewprawionego widza wyglada to moze i efektownie, niestety slabiutko z logika taktyczna. Snajper moze oddac strzal rozpoczynajac akcje, kiedy Tango trzyma zakladnika. To nic innego jak stan wyzszej koniecznosci, podstawowy punkt w p.u.b. Zgoda ze nie moze jej uzyc w np. poscigu bo nie sciga oa tylko 308 SCENAR :) POZDRAWIAM

Kaspar Hauser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Ja się na tym nieznam wiec bledow niezauwazylem .
Ze snajperami to jakaś lipa . A co do akcji w Magdalence to jak to sie moglo stać ze mieli tak zje..... plany ? ( jak mozna zaznaczyć drzwi ktorych niema ) .To wygląda jakby ich ktoś wystawił .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601


Co do wejscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601


Jeszcze jedno pytanie .
Czytałem wywiad z MK w Komandosie.
Mówi tam że np. Rosjanie ćwiczą używając ostrej amunicji . Stosują kulochwyty.
Na czym polegają kulochwyty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
nie wiem czy akurat o to chodzi, ale kulochwyty sa np na szczelnicy, są to zabezbieczenia przez które pocisk nie przechodzi, ustawia sie je za tarczami, pocisk po trafieniu w taki kulochwyt zostaje w nim i nie ma prawa sie przebic.

Pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
inne rozwiązanie wejścia do pomieszczeń to gdy operatorzy wchodzą jednocześnie, ten z prawej osłania prawą stronę, a ten z lewej lewą.

...Wołać będzie:
"Mordować!"
i spuści psy wojny

Zmieniony przez - Commando w dniu 2004-01-18 17:29:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MK w Komandosie mowil o przenosnych kulochwytach, ktore mozna wstawic do metra, samolotu, autobusu , pociagu lub dowolnego obiektu na miescie - strzela sie tam wtedy ostra amunicja. To nie chodzilo o strzelnice.

Kaspar Hauser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4271
Dokładnie Kaspar ma racje te kulochwyty to rzeczywiście były montowane w miejscach treningu jednostek AT a dzięki nim ćwiczenia te miały byc bardziej rzeczywiste i dlatego strzela się na nich ostra amunicją
Czytajcie "Komandosa" a duzo sie dowiecie

FiremaN998

FiremaN998

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium