SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374506

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Z kondycją nie jest zle .
Caly czas cwicze Judo . Oprocz tego wlasnie robie kurs ratownika wodnego wiec chodze na basen 2 razy w tygodniu (czasem 1 w tygodniu).
Pozatym biegam 2 razy w tygodniu (chociaz tez nie zawsze , czasem wypadnie jaka imprezka a biegam przewaznie w weekendy .
No w lecie to chodze po gorach a w zimie jezdze na nartach w miare mozliwosci finansowych
Ale slabo u mnie z podciąganiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Słabo??? Mit20 to ile razy się podciągasz???

"TOBIE OJCZYZNO"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Pomińmy ten temat
Ja mam tak ze z kondycją jest ok , gorzej z typowymi cwiczeniami jak pompki , podciaganie i te wszytkie wyciskania na sztandze( za malo tego cwicze bo to cholernie nudne)
NO dobra podciagam sie kolo 10 razy , pompki kolo 50 z rzedu a wyciskanie to nigdy nie sprawdzalem maksymalnie ale nie za duzo by bylo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
jeśli jeszcze kogoś interesuje sprawa wzrostu o której wcześniej mówiliśmy to mogę komuś przesłać ustawę odnośnie kategorji wojskowych. tylko ostrzegam że to ma ok. 300 stron ale wszystko tam jest tylko trochę skomplikowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Ja zamawiam jedną kopie Vex. Mój adres e-mail: [email protected] Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam!!!

"TOBIE OJCZYZNO"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773


Ja jak już dawniej wspomniałem ćwicze od 7 klasy bo od tamtego czasu zafascynował mnie grom.W tamtej klasie robiłem po 50-60 pompek ,ok.100 przysiadów i ok 200 brzuszków.Też chodze na basen ok.3 razy w tygodniu (bo mam bardzo blisko).Z bieganiem jest troche gorzej (nie chce mi sie).W zimie też jeżdze na nartach , co do sztuk walki to jest beznadziejnie.3 lata chodziłem na karate i sie rozleciało (karate nie polecam bo to tylko wywijanie nogami i cały czas przygotowania do egzaminów a nie ćwiczenia z samoobrony).Najbardziej chciałbym chodzić na judo ale nie mam możliwości bo mieszkam w małym miasteczku Ropczyce w województwie Podkarpackim (kiedyś było ale sie zbyło).Możecie mi podac swoją sprawność fizyczną (ilość pomnpek ,brzuszków itp.) dla porównania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
aha i jeszcze może mi ktoś podac swój czas na 50 metrów w wodzie i dystans jaki przepłynie pod wodą (mój wynik to 30 metrów i nie wiem czy jest dobry)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Moje wyniki to marnota, ale macie pośmiejcie się troche . Pompek najwięcej w swoim życiu zrobiłem 178 (ale ćwicze je co dziennie od 7 miesięcy (4 serie po 40, a nieraz nawet po 50 jak mam dobty dzień). Brzuszki robie na zwisie z ciężarkiem 5 kilowym (3 serie po 25) i nie powiem ci ile zrobiłem najwięcej bo poprostu nie prubowałem. Z pływaniem jest troche gorzej bo u mnie nie ma basenu (ale jak skacze ze słupka umieszczonego 1 metr nad wodą to przepływam pod nią około 25 do 30 metrów), a czasu na 50 metrów ci nie podam bo sam niewiem. Kiedyś ćwiczyłem boks, a teraz tylko bije się z workiem treningowym, który mam w chacie i narazie mi to starcza. Podciągam się na raz 29 razy (4 serie po 15). I biegam minimum 2 razy w tygodniu po 4 kilometry dość dobrym tempem.
Jeżeli to kogoś jeszcze interesuje to chodze 3 razy w tygodniu na siłownie bo mam za darmo.


"TOBIE OJCZYZNO"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Nieżle Gadi ale powiedz mi te 170 pompek co zrobiłeś to były pełne pompki czyli nos 5 mm nad ziemią czy takie raczej babskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
A i tak już żeby dokończyć moją wypowiedź to przerwy pomiędzy seriami robie po 30 sekund, a pomiędzy ćwiczeniami po półtorej minuty.

Pozdrawiam!!!

"TOBIE OJCZYZNO"

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium