SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GROM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 374492

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roman leci chlopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
I poleciał.Fajna gadka o wszystkim i o niczym.Najlepszy z Tego wszystkiego to był ten zespół.

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem na zespol to przelaczylem ale przynajmniej olal wojewodzkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 516
Bardzo proszę o krótką informację na temat wczorajszego programu, ponieważ nie mogłem oglądać.

REMOV- "To tak, jak gdyby Polacy doszukiwali się przodków Słowan w Gotach, którzy kiedyś na terenach Polski mieszkali." Dlatego wspomniałem- porównując do Mezopotamii- że okreslanie naszych przodków jako Rzymian jest niezbyt fortunne. Naturalnie możemy sobie pomówić na tem zderzenia cywilizacji i podziału jakiego dokonał Huntington, ale, co wielu podkreśla, jego teoria nie jest pełna i bazuje jedynie na pasujących mu przykładach.
Na koniec, nie da się ukryć, że życie Mahometa przypada na przełom VI i VII wieku wtedy też dochodzi do pierwszych podbojów na Półwyspie Arabskim i zaczyna się- jesli można tak powiedzieć- rozwój kultury i cywilizacji arabskiej[muzułmańskiej] (nie wspominajmy już o późniejszych podziałach owej). Natomiast Polska przyjęła kulturę chrześcijańską nieco :> później a od tego czasu datuje się powstawanie polskiej państwowości. I w zasadzie tylko o to mi chodziło- o szacunek, który należy się każdemu narodowi, czy rasie, a o czym często zapominają ludzie karmieni jedynie informacjami o fanatykach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja moge miec szacunek do kazdej nacji ale arabow trza poprostu wyciac bo to po***usy sa to jest kwestja wychowania i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 818
a co to panowie gorąca dyskusja a tu mnie nie ma:>?? no popatrz...
Też jestem ciekawy jak Romanek sobie poradził z natarczywym kubusiem.
Pozdroofka, Szturman.

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1932
Miałem wczoraj tu zajrzeć i upssss... nie zrobiłem tego :/ a już bym to sobie obejrzał :) i co tam było? Pewnie Polko nie dał sobie w kaszę napluć temu Wojewódzkiemu....?

"..., która by poukładała młodego człowieka do rycerstwa dzieł".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Polko po odejściu ze służby powiedział, że nie ma zamiaru włożyć na nogi kapci i do końca żyć z emeryturki, oglądając telewizję z nogami na stole. Oświadczył, że nie wstąpi do obcej armii tylko zostanie tutaj ze swoimi żołnierzami wydawać by się mogło że będzie próbował coś dla armii jeszcze dobrego zrobić a teraz błaźni sie w jakimś kretyńskim programie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najbardziej mnie rozbilo to ze nie ma przydzialu zadnego mobilizacyjnego chory kraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1387
Jestem pod wrażeniem. Nie było mnie z 4 miechy i teraz będę musiał teraz poświęcić jedną nockę na nadrobienie tematu. W sumie to dobrze, że aż tyle tego jest.

Pozdrawiam!!!

Śmierć jest tylko następnym etapem życia,
więc nie bójmy się umrzeć za to w co wierzymy.

"TOBIE OJCZYZNO!"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Saleta z Gołotą w maju

Następny temat

Gotujcie się do zawodów!!

WHEY premium