SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy- "W drodze na scenę kulturystyczną" Bartosz93m

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 26831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
IMO mleko można w ostatnim posiłku wymienić - wzrost insuliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Imo 150g ziemniaków, przy robieniu masy ... to jest jakieś 1/3 worka ryżu. Mniej prochu w ostatnim posiłku (najlepiej wcale) a wrzuć twaróg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Mimo wszystko, ale popatrzcie na podaż białka, niby troche go wychodzi ale większosc z produktów roślinych no i prochu, białka pochodzenia zwierzecego jest mało, bo co to jest 100-125g mięcha czy 130g jajek...

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-07-21 09:12:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Witam po krótkiej przerwie. Jutro dzień zapowiada się obiecująco.
Planowana pobudka o 6.00
Poranne aeroby
POrządne śniadaanie
Dieta
Trening
klaty i bicepsów
Wypełnianie papierków na studia i stypendia

CO robiłem w poprzednim tygodniu. Po okresie masowania długo rozważałem co dalej. Oczywiście trening był taki sam jak wcześniej tylko dorzuciłem bieganie lub jazde na rowerze oraz trochę zmniejszyłem ilośc kcali I szczerze chyba dobrze zrobiłem. Nie czułem się już tak ociężały, spaliłem troche fatu.

Dzisiaj byłem na basenie i doszedłem do wniosku, że nie ma co redukowac tylko trzeba się brać za rozsądne przybieranie w mięsnie. Zmienie jednak trochę dietę, zmniejsze trochę ilość węgli na korzyśc białka, oraz zamierzam dalej poprawiać kondycjje swojego organizmu.

Co najważniejsze.
Ci co uważnie obserwowali mój dziennik wiedzą, że miałem problemy ze stawem skokowym tzn. jak biegałem, grałem w piłkę odczuwałem ból. Obecnie moja dolegliwośc minęła. Nie wiem czy to organizm się przyzwyczil do dodatkowych kilogramów, czy po prostu był to drobny uraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no skoro uwazasz ze to dobraq decyzja .. najlepiej robic wszystko wedle swoich przekonan nie innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Witam dzisiaj zrobiłem nastepujący trening

+Klatka (16 serii)
-Wyciskanie sztangi na ławce prostej
-Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej głową w górę
-Przenoszenie sztangielki w poprzek ławki
-Rozpiętki na atlasie

+Biceps 9 serii
-Uginanie ramion na modlitewniku
-Supinacja
-Młotek

Do tego zrobiłem łydki ponieważ moze od środy/ czwartku do końca tygodnia będę w pracy. Zmieniłem postrzeganie treningu na te partie. Używam mniejsze obciązenia, ale za to robię więcej powtórzeń i z lepszą techniką. Z każdym wspięciem obwody łydek wydawały się większe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no ale zeby tak bylo ze chociazz treningu na trening miesnie byly coraz wieksze to byloby super hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
wiem, chodziło tylko o takie uczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Juz jestem po kolejnym treningu. Dzisiaj katowałem plecy i tricepsy. Cwiczenia na te partie były takie same jak wczesniej, jednak z większym obciązeniem. Ide teraz sobie ugotowac cos pysznego.

W jaki sposób najlepiej pobudzić się z rana do wstania z łóżka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Położyć się wcześniej spać

Te pytania na tym forum, są co raz bardziej zaskakujące.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do Therm energy power. Zawód

Następny temat

Redukcja - TEST SPONSROWANY

WHEY premium