SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy- "W drodze na scenę kulturystyczną" Bartosz93m

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 26824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
to chcesz byc kulturysta czy zawodnikiem mma ?? moze sie nie znam ale raczej jedno wyklucza drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Nie chce byc zadnym zawodnikiem mma, ani zawodowym kulturystą. Kulturystyka to moja pasja. Chleba za nią nie kupie. A chce poprostu w przyslości zapewnić bezpieczeństwo moim bliskim. Ale pewnie pozostanę przy siłowni. Z tego co pamiętam to Karol Małacki był nawet mistrzem w jakieś sztuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 683
T.Pabiniak
a przede wszystkim do tego wszystkiego trzeba pamietac zeby nie zapomniec obserwowac ogranizmu jak sie zachowuje podczas robienia masy tego nie zastapia zadne wyliczenia itd

Wylicznie kalori mialo byc tylko schematem ile mniej wiecej potrzebujesz,bo wiadomo ze nie da sie obliczyc co do 1 kalori i bedzie super forma, najlepszym wyznacznikiem jest lustro a najlepiej jak najwieksze z dobrym oswietleniem..ja dostalem w prezecie na urodziny lustro o wymiarach 180cm wysokie i 110cm szerokie.super sprawa.
swoja diete mam obliczone na 4332 kalorie a wedlug tego wzoru zapotrzebowanie dzienne wynosi 4530kalori,mam - 200 na masie i jest dobrze

Hi-Tec.. champions supplements- zapraszam do polubienia- http://www.facebook.com/PowerBull.ie 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Na siłowni mam takie lustro. Ale i tak najbardziej lubię się przeglądać w lustrach, które są w przebieralniach. W tych miejscach czuję się naprawdę dobrze zbudowany, ale niestety jest to tylko złudzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a ja np podczas jednych przygotowan mialem zupelnie inne spozycie kalorii niz podczas drugiego w drugim jadlem mniej ale to wynikiem bardziej spowolnionego metabolizmu niby w treningu i w stylu zycia praca itp nic sie nie zmienilo a mimo wiekszej wagi musialem jesc mniej wiec zadn wylicznik sie nie sparwqdzil tylko obserwacja i reakcja organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Dzisiaj trenowałem Klatke i bicepsy
-KLATA
- Wyciskanie sztangi na ławce prostej
-Wyciskanie sztangi na ławce skośnej głową w górę
- Rozpiętki
- Przenoszenie sztangielki w poprzek ławki

-BICEPSY
- Uginanie ramion przy pomocy sztangi łamanej
- Supinacja
- Młotek

Przerwa w trenigu bardzo dobrze mi zrobiła. Czuje sie zdrowy i trening był przyjemnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
mam dzisiaj problem z forum. Przed chwilą napisałem relację z treningu i jak na złośc zerwało mi połączenie i muszę pisać ponownie.

Dzisiaj trenowałem nogi i tricepsy
- Przysiady
- Ciężkie siady
- Wykroki
- Prostowanie nóg na atlasie

-Prostowanie ramion przy pomocy wyciągu górnego
-Francuz sztangielką oburącz
-Odwrotne pompki

Jestem bardzo zadowolony z ostatnich treningów. Samopoczucie bardzo dobre. JAk dobrze pójdzie od następnego ttygodnia będę ćwiczył wspólnie z kumplem jako partnerem treningowym( nie będzie problemu ponieważ ćwiczymy na tym samym ciężarze). Zawsze będzie to dodatkowa mobilizacja do cięższych treningów i bezpośrednia rywalizacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Fajny slogan dzisiaj przeczytałrm. Im am a soldier without a gun. My body is my weapon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Kolejny mega trning za mną. Plecy zrobione solidnie. Zawsze jak wrócę po treningu, gdy robię plecy chce mi się spać i ledwie co żyję. Jutro niedziela- dzień święty święcić

-Podciąganie na drążku
-Martwy ciąg
-Wiosłowanie sztangielką
-Szeroki uchwyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
tak myslalem ze wlasnie bedzie skoro zdrowie nie dopisywalo to lepiej odpuscic wyleczyc sie bo tak to organizm walczy ze soba zamiast przeznaczyc cale sily na walke z choroba (przeziebieniem) eksploatuje sie rowniez na treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do Therm energy power. Zawód

Następny temat

Redukcja - TEST SPONSROWANY

WHEY premium