SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy- "W drodze na scenę kulturystyczną" Bartosz93m

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 26929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
w czartek t bedzie sie dobze trenowalo silownia tylko dla siebie w dni swiateczne jest troche inaczej i ja np lubie w nie trenowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Tylko u mnie jest inaczej bo to nie jest komercyjna siłownia. To jest w stylu osiedlowej siłki. Znajomy posiada klucze, godziny są wyznaczone i chłopaki mogą sobie chodzić. Dziennie trenuje nawet 10-12 osób. A w czwartek na procesji też się pojawie, a trening będzie wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Dzisiaj dzień odpoczymku. Dieta była podobna do tych z dni wcześniejszych. Z niecierpliwością czekam na Euro 2012. Jutro będę trenował barki( moja ulubiona partia mięśniowa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no jak wiekszosc Polakow i nie tylko a wszystkich kibicow pilki noznaj.. ja niestety pierwsza polowa w pracy ale niesadze zeby bylo duzo ludzi wiec pewnie obejrzymy...
wlasnie jedynym minusem jest to ze pracuje do 19 a czasami po pracy trenuje wiec duzo meczow przepadnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Dzisiaj jednak zdecydowałem się na kosmiczny trening pleców. Obciążenie było naprawde sporę( przynajmniej dla mnie). Wiosłowanie sztangielką zrobiłem, która ważyła 34kg
-Martwy ciąg (Wg mnie najlepsze ćwiczenie na dolną część pleców, Dawno nie wykonywałem tego ćwiczenia na sporym ciężarze więc pojawiły się mroczki przed oczyma) 4 serie
-Wiosłowanie( moje ulubione ćwiczenie na plecy) 5 serii
-ściąganie wyciągu górnego szerokim uchwytem 4 serie
-Podciąganie na drążku( obecnie ćwiczenia na drążku to moja pięta achillesowa). Nie wykonalem żądnego powtórzenia wiem wstyd. Następnym razem spróbuje zrobić jako pierwze ćwiczenie. Ale szału nie będzie
-POdciąganie zamieniłem na ściąganie linki wyciągu górnego bez zginania łokici

Trening był naprawdę cięzki, więc łydek już nie zrobiłem. Jutro pewnie zrobię.
Odnośnie meczów. Mecze naszej reprezentacji obejrzę wszystkie oraz mecze, które będą mnie interesowały. Jutrzejszy trening jest przesunięty o dwie godziny wcześniej by zdążyć na to wspaniałe widowisko.

Dieta jest trzymana. Tylko na razie bardzo schematyczna przypomina dietę z dni wcześniejszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Zapomniałem napisać że dzisiaj nie robiłem barków, ponieważ mój partner treningowy robi jutro barki, więc zrobimy wspólnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Wczoraj zrobiłem barki + brzuch. Z treningu byłem bardzo zadowolony. Ale wieczorem nie bylo już tak wesoło. Miałem gorączkę, ale postawiłem na swoje sprawdzone sposoby i teraz jest juz wszystko w porządku. Tylko już wczoraj diety wieczorem nie miałem. Dzisiaj robię tylko nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
takie pogody do du.. czasami zmiana cisnienia i bole glowy gotowe zmiany temp i goraczka i inne dziadostwo .. ale niestety ostatnimi czasy tak wlasnie mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Jestem po krótkiej przerwie. Ale miałem małe zamieszanie w domu i brakowało czasu na rozpiske. Brat wyjezdza na rok za granicę, więc było małe zamieszanie.
Pobudka 10.00

--------------------Dieta--------------------------------
I Posiłek 100g owsianki mleko + orzechy włoskie
II posiłek mieso z królika + ryż+ warzywa
III posiłek dwa udka z kurczaka + makaron
IV posiłek pieczywo z rybą + udko z kurczaka
Przed snem oliwa z oliwek


Dzisiaj skończyłem gainera. A białka mam jeszcze 2 kg. Samopoczucie ogólnie bardzo dobre. Ale dzisiaj w pospiechu zrobiłem białko z mlekiem prosto z lodówki i mnie boli gardło. Mam nadzieję że jutro będzie wszystko dobrze.


---------------------------------Trening------------------------------
Klatka piersiowa
-Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4x
-Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4x
- Rozpietki 4x
- Przenoszenie sztangielki w poprzek ławki
Ciężar był naprawdę spory. Sam byłem z siebie zadowolony. Pot lał się ze mnie strumieniem
Triceps( ostatnio robiłem klate z bicepsem, ale wtedy za mało przykładałem się do bicepsów, a jest to moja pięta achillesowa)
-Prostowanie ramion przy pomocy wyciągu górnego 4x
-Wyciskanie francuskie sztangielki oburącz 4x
-Odwrotne pompki


Teraz będzie w domu trochę spokoju to wpisy będą codziennie.

Ocena moich dokonań

--------Trening--------
10/10 Zawsze solidnie ćwiczę. Jak to Robert mówi nie ma opier..... Ciężary z każdym treningiem są coraz większe. A co najważniejsze z radością oczekuję kolejnego treningu. Jedynym minusem jest skupienie podczas treningu. Jak czasami przyjdą jeszcze 2 kumple i rozkręcają mi sztangielki to wychodze z siebie.

-------Dieta------------
6/10 Z pewnoscia moje posiłki są bardziej przemyślane jak wcześniej. Staram się spożywać takie ilości jedzenia by mój organizm był w stanie zbudować mięśnie. Nie jem żadnego syfowego jedzenia. Tylko nie zawsze chce mi się gotować ryż czy makaron. Niestety mama twierdzi, że mam sobie sam takie rzeczy robic.

Największy mój minus odnośnie diety. To to , że rano nie chce mi się wstac zrobić sobie śniadanie. Nigdy nie lubiłem jeść obfitych śniadań.


----------------Regeneracja---------------------------------------
Bardzo dobra. Nie baluje. Chodze spać obecnie przed 1.00, a wstaje obecnie przed 10.00. Dodatkowo po posiłkach mam czas na leżenie i regenerowanie się. Nistety basen mam daleko i obecnie nie pływam. Nie mam zbyt dużego wysiłku poza siłownia


----------------Psychika-------------------------------------------
Jestem bardzo zmotywowany. Nawet jak dostaje po dupie wstaje i jestem coraz lepszy. W lustrze widzę efekty, a to najważniejsze. Inni tez mówią że już widać poprawę. Ale ja chce to wszystko zrobić za szybko. Kiedys usłyszałem takie mądre słowa.


ARNOLD NAD SWOJĄ SYLWETKĄ PRACOWAŁ 8 LAT. A TY CHCESZ TO ZROBIĆ W 3 MIESIĄCE ?


Jedyne czego jestem już pewien to to, że nie mam tzw. genu. Drugim Colemannem nie będę. Ale ćwiczenie na siłowni sprawia mi dużo radości więc z pewnością będe ćwiczył do starości.

Zmieniony przez - Bartosz93m w dniu 2012-06-12 00:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
wazne ze treningi i wszystko inne przebiegalo jak nalezy rozpiski mozna zawsze pouzupelniac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do Therm energy power. Zawód

Następny temat

Redukcja - TEST SPONSROWANY

WHEY premium