SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy- "W drodze na scenę kulturystyczną" Bartosz93m

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 26823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
PAnowie powiem szczerze sam nie chce zaczynac redukcji, ale od paxdziernika studia w WSPOL, a tam podobno jest duzo biegania. Dlatego Zrobie podobnie jak Rafał Bieliński napisał( przytne trochę węgle i zwiększe ilość białka). I do tego 5 razy w tygoniu aero.
W sumiezamiast aero mogę robić zwykłe cardio skoro zależy mi na kondycji, a nie na spaleniu kilogramów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Lepiej zrobisz, jak zaczniesz wrzucać wypiskę z michy. Założę się, że tutaj leży wina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Renegat ma rację.Też mi się wydaję że z michą jest lipa.Te fotki które wstawiałeś na początku i te które ostatnio,tak na prawdę prawie nie ma różnicy na nich(prawie bo jednak widać że coś tam klatka skoczyła troszkę i biceps).Wiadomo że po zdjęciach ciężko ocenić jak jest na prawdę,ale fotki jednak też oddają jakiś zarys.Weź się porządnie za jedzenie i będzie git!Bo z tego co widzę zapał masz,ale niestety sam zapał to nie wszystko.

Zmieniony przez - QbaKing w dniu 2012-07-17 16:48:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Wczoraj
-Klata i biceps

Dzisiaj
-Triceps i plecy.

Progres z ciężarem jest. Po treningu długo przeglądałem się w lustrze i osobiście jestem zadowolony. Diete trzymalem naprawde solidną, ale to nieoznacza ze nie da się jeszcze lepiej. Jednyym coś przychodzi łatwiej a innym trudniej. Od wczoraj dołożyłem cardio i pracuję nad wytrzymałoscią.Jutro środa czyli jak zwykle regeneracja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Teraz to już sam nic nie wiem. Poł dnia analizowałem diete(posiłek po posiłku). Podliczyłem wszystko, przeanalizowałem trening, poszczególne ćwiczenia, progresje cięzaru i wszystko jest poprawnie. tak sie tylko zastanawiam czy możliwe jest, że mój organizm nie produkuje jeszcze maksymalnej ilości testosteronu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Ale w bicku troche przybyło. 2 lata temu zdjęcie chyba robione

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Jak przeanalizowałeś, to wrzuć tu te swoje analizy i wnioski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Regenat widzę, że wcześnie wstajesz. Szczegółową analizę wstawię po południu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
O 6, to ja już jestem 30 min po 1 śniadaniu. Od 30 lipca, będę musiał wstawać o 4 do pracy (+ zjeść 1 śniadanie). Nic takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do Therm energy power. Zawód

Następny temat

Redukcja - TEST SPONSROWANY

WHEY premium