SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
hehe tytuł dobry co się śmiejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
tytuł dobry, tylko sobie wyobraziłem Przemka jak mówi łamaną polszczyzną Pascala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Najnowszy odcinek
Tym razem łosoś.

Zapraszamy





Zmieniony przez - Sly-tech w dniu 2014-03-28 21:02:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
fachowo poruszasz się w kuchni - widać praktykę łosoś musiał wyjść petarda,narobiłeś smaka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Był petarada... Ale musialem jakos opłacić nim kamerzyste :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Przemek mam takie pytania do Ciebie:
1. Jak pisalismy ze lepiej bedzie cardio po treningu zrobic prawda to moze byc ze koncze trening na silowni i jako kardio bieganie lub interwaly jakies 30 min?
2. Dotychczas po silowni pilem carbo bialko i BCAA(kupilem PRO w tabsach te) to jak terz zrobie kardio po silce to dopiero wtedy wpierw Carbo z BCAA a po 15 min bialko tak? czy to przed kardio brac?
3 Ostatnie to mam te Carbo fitmaxa to 2 miarki po treningu bedzie chyba wystarczajaco co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Cześć
1. Jezeli chcesz budowac suchą mase, to mysle ze 20 min kardio po treningu wystarczy w zupełności...
2.Myśle ze BCAA poł miarki mozesz przed kadrio wypic i drugie poł po...
Nastepnie po kardio mozesz wypic Carbo ale nie przesadzaj z nim. A białko jakie? izolat?
3. 2 miarki w zupełności wystarczy:)

Zmieniony przez - Przemysław Naczk w dniu 2014-05-03 23:16:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Aha to 20 min np biegania moze byc lub interwaly co nie? To czyli po kardio mam oodrazu wypic carbo (2 miarki niepelne) z BCAA(5tabsow tego PRO) a po jakies 15 min bialko(mam bialko te koncentrat+izolat) czy poprostu po kardio bialko z carbo razem zmieszac i wypic z BCAA?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemysław Naczk V-ce Mistrz Polski Juniorów

Następny temat

stosowanie

WHEY premium