SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Ps. Jak nie bedziesz ciezko dzwigal to nie nabierzesz masy. Jak to karol mowi "ciezar musi byc ciezki!" ;) a jak chcesz utrzymac tkanke tluszczowa to pilnuj jedzenia i wal delikatnie kardio. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Przemek z tego co rozumiem to mam zrobic tak: zawsze pierwsze cwiczenie ma byc glowne bazowe z wymuszeniem i dropset tak? co do czworek zmniejsze do 12 a na mienjsze partie po 9 zrobie a nie 12 jak w planie;) oczywiscie ciezar bede bral jak najwiekszy gorzej z klatka bo cwicze sam i troche strach jest:D a co do pozostalych cwiczen moze tak byc jak jest? i czy dobre polaczenia w dobre dni chodzi o ogolna rozpiske?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Massive dodam coś od siebie: Jak chcesz zbudować mase to kieruj się tez instynktem, nie trenuj tak ze masz w planie 12 seryjek i ani jednej wiecej/mniej. Jak czujesz ze mozesz zrobic ich więcej, czujesz ze potrzebujesz, ze pompa moze byc większa to smiało zrób jeszcze 2-3 serje więcej lub nawet dodatkowe cwiczenie dorzuć. Nie trzymaj sie takiego pustego/jałowego schematu bo to bez zsensu jest, na początek przez pierwszy rok ok. Ale jak nie zaczniesz trenować tak jak Ci mówie nigdy nie wyjdziesz z pewnego pułapu i nie poznasz swojego organizmu. Kogo nie zapyatasz to znaczna większość tak trenuje i się to jak najbardziej sprawdza.

co do pierwsze cwiczenia, to tak ma być ono bazowe, ciężar w ostatniej serii zakładaj taki by ktoś Ci pomógł te 1-3p zrobić ale technicznie a nie np. polprzysiady czy wicisk poziomo od polowy. Potem jakimś jednym czy dwoma regresami zrób to cwiczenie silowe na wiecej powt 15-20. A dropsety imho daj na koniec treningu by ten mięsień dobic.

Mięśnie trzeba katować by rosły a nie się z nimi bawić

co do czwórek to wg mnie b.dobrze ze było na nie tyle serii. u mnie jest nawet więcej i nie notuje niczego innego jak jakiegoś tam progresu. Co do nóg. warto tez byś je robił na 12-20p. jedno cwiczenie przysiady siłowo na 8p ale reszte cwiczen na dużą ilosc powtórzeń, nawet 30-40p. Nogi po takim czymś najlepiej rosną ale do tego trzeba b.silnej psychiki bo ostatnie powtórzenia (przy 20p) już naprawde są walką z psychiką, bo mięśni z bólu się juz nie czuje, a po skonczonej takiej serii przed oczami mroczki i mega wyj**anie. Oczywiscie nie mowie tu o ciezarze jakimś lajtowym ale takim którym da się zrobić normalnie 12-15p a z darciem ryja i wolą psychiki zrobi się 20 albo nawet więcej.

Oczywiscie do tego musisz duzo jesc, trzeba zadbac tak samo o jedzenie i regeneracje, pominięcie któregokolwiek z tych warunków owocuje niepowodzeniem i nie ma na to złotych środków

Aeroby rób na początek 1x w tygodniu 30-45minut, jak zacznie zalewać dodaj kolejną sesje np po 20 min. Jak znow bedzie zalewało to obetnij troche kalorie. ale znowu nie licz ze Cie nie zaleje bo to na masie jest nie możliwe.

Troche się rozpisałem. Powodzenia

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-07-07 01:53:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2873
Ok dzieki chlopakie;) zmienilem troszke w planie jak pisaliscie i od dzis zaczynam nim jechac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Siemanko!!
Dawno mnie nie bylo... Po zawodach chciałem odpoczać, oczywiscie nie dokonca sie to udało:P jak zwykle ls rzuca kłody pod nogi:D Ale będąc kulturystą nauczylem sie włączać to w życie :P Nie będe was okłamywał, nie trzymam diety... Lecz nawyki zywieniowe sie pojawiają tak czy siak:) Startująć w Słupsku ważyłem 77kg, jak widać od Mistrzostw Polski nabiłem 3kg mięcha, z czego jestem mega zadowolony:)
Obecnie waże 84kg, troszke podlany, ale musze się zregenerować bo iedlugo ciężkie treningi mnie czekaja;)
Trenuję teraz systemem 1na1, napisze wam jak wyglądal moj ostatni trening klatki:
KLATA

1. Wyciskanie hantli na ławce skośnej 45stopni
12-10-8-6

2. Wyciskanie sztangi na skosie w dół
12-10-8
3.HAMER skos
15-12-10
4. BRAMA
15-12 +dropset

Tak wyglada moj trening podczas regeneracji... Mam zakaz od trenera ciezkiego dzwigania:( chociaz troche kusi;) Ale na ciężary przyjdzie jeszcze czas. Regeneracja jest tak samo ważna jak samo ćwiczenie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
i o co chodzi w tym treningu 1na1 ? bo w sumie to nie mam pojecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 735
Wydaje mi się że jak Przemek wspomniał głównie chodzi o regenerację... Robi jeden trening odpoczywa dzień i kolejny... Jest wtedy czas na całkowity wypoczynek... A jak ruszy już na ciężary to pewnie na normalnym trybie... no chyba że się mylę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
albo jedna partia na jeden dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Heheh widze rozkinka;) Tak chodziło mi jeden dzien Treningu jeden Wolnego i robie tak jak mowisz Sylwek, jedna partia na dzien... Zobaczycie efekty, jak tak będe robil na masie:) Stary sprawdzony sposob. Tylko 10razy ciężej, niz teraz... Będe ładowal ciężary i katował, a drugi dzień regeneracja;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemysław Naczk V-ce Mistrz Polski Juniorów

Następny temat

stosowanie

WHEY premium