SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Trochę dominuje to fakt, ale Przemek nie raz powtarzał, ze próbuje je ostro poprawić, i jest już coraz lepiej.

Poza bicepsy tyłem miażdży!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ożesz w morde, ale łapska! będe śledzić, powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Siemankoo:)
Troche sie obijałem z pisaniem na forum, ale spowodowane było to ciężkimi przygotowaniami no i praca... Ale wkońcu dostałem moj " Wybłagany urlop" i jutro po cardio postaram sie wrzucic jakieś fotki z mojego postępu:) Narazie moge powiedziec ze trenuje systemem 3 treninug 1 wolny. No ale ten wolny to oczywiscie cardio:) Trenuje 2 raz dziennie, bo jakby nie patrzec mało czasu zostało;) Nie ma jakiegoś wielkiego cisnienia na te zawody ale chce wypaść w miarę przyzwoicie i przyrównać swoją sylwetke "Juniora" do seniorów:) POZDROOOO!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Troche sie obijales ale siekniesz jakies mega fotki z treningu, to grzechy zostana odpuszczone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jak to nie ma cisnienia? Jak juz sie gdzies przygotowujesz i myslisz o tym powaznie to wyciskaj z siebie tyle ile fabryka dała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Hekade masz racje:) Tylko moim priorytetem teraz nie są te zawody, tylko zrobic jak najwiecej mięsa, zeby powalczyc z seniorami za jakiś czas:) W tych zawodach wychodze po to zeby sie do nich przyrównać i wyciągnąć wnioski:) Mogłbym sie mega przygotowac, ale kosztem masy... Już pokazalem na co mnie stać na MP więc chce teraz podejść do sytuacji rozsądnie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Rozsadny Przemek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Hehehe a foty wyśle dzisiaj wieczorem "Panie Majster"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
no mowa ale zeby byly sliczne !!! <hahaha>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemysław Naczk V-ce Mistrz Polski Juniorów

Następny temat

stosowanie

WHEY premium