SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
No dla mnie to też coś nowego pierwsze skojarzenie mialem z lawka tzw garbatka ale cwiczenie mi nie pasowalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Dzisiaj juz lepiej sie czułem, wkoncu pospalem 8h;) Trzeba było skatować klate;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
U mnie jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Ale sie zagrzałem, chciałem edytowac wypowiedz, bo chcialem rozpisac trening i wstawic foty. Napisałem wszystko i "nie mozesz edytowac wypowiedzi" i wszystko skasowało!!!! Teraz musze wychodzic... Pozniej napisze co chciałem;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
heheh to moja wina bo odpisalem, mozesz edytowac tylko wtedy kiedy nikt po Tobie jeszcze nie napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
KLATA:
1. Skos ławka 45stopni smith:
1x10 (chwyt szeroki)
1x7 w tym 2 wymuszane (chwyt szeroki)
1x10 (chwyt waski)
1x6 w tym 1 wymuszany (chwyt waski)
1x8 + dropset (chwyt waski)

2.Pół rozpiętki, pol wyciskanie
1x12
1x10 + dropset

3.Brama, ławka skos w dół, wyciskanie rączek z dołu
1x15
1x12
1x12 +dropset

4. Sciaganie rączek z gory
1x15
1x12

Sory za jakość fotek;) Nastepnym razem bedą wyraźne, jak bedzie wyraźna poprawa formy;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Widze ze waga idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
No przez ząbek, troche zmalała i przez nieregularne jedzenie, troche podlało... Ale mam nadzieje, ze juz nic nie bedzie stawać mi na przeszkodzie i bede mogł robic swoje...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
No jak tam ząbek? Trenujesz już normalnie? Podaj jakieś foto z treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 743
Już jest dobrze ;) waże 84kg. Wraz z trenerem zmienilismy troche plany, bo juz nie ma czasu na dobijanie do 90kg, jezeli chce wyjść na wiosne. Teraz bedziemy robić gęstość i powoli separacje:) Już dzisiaj włączyłem aeroby 20min po treningu... Mimo ze nie nabudowałem masy, tyle co planowalismy to i tak chce wyjsc do 80kg. Jestem dobrej mysli, bo wiem ze do 75kg musiałem zastosować drastyczne środki zeby sie zmieścic:) Teraz jestem spokojniejszy i robie swoje. Fotki i moze jakiś filmik z mojego treningu postaram sie ogarnąć w niedziele:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemysław Naczk V-ce Mistrz Polski Juniorów

Następny temat

stosowanie

WHEY premium