SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik SSS

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
O...Sas. ..super że masz ten trenio! Czekam na wrażenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Ilomi zdam jutro relacje ,juz sie nie moge doczekac


17.07 miska czysta i tylko czysta

18.07 cheat day

Tak caly dzien cheatowalam a dokladniej wyzeralam z lodowki faszerowane ryzem suszone baklazany (nadzienie z ryzu podlane spora iloscia oliwy z oliwek ).Szwagierka zrobila-pychota ..Dostalismy caly talerz do domku ,zjadlam praktycznie sama i jedno maslane ciateczko (male ,bez cukru ) + to co normalnie jem

19.07 miska czysta

2 jaja,platki owsiane,migdaly
wolowina,kasza bulgur z mala iloscia masla wiejskiego,pomidor,troche zielonej fasolki
arbuz(kawalek)
kurak,kasza bulgur z maslem wiejskim,pomidor,cebula,ogorek ,zielona fasolka
kurak,awokado,zielenina ,pomidor,papryka

napoje-kawa ,woda ,woda z cytryna
suple-wapn,omega3

Troche poszalalam w ten weekend z jedzeniem .W Turcji trwalo 3 -dniowe swieto ,goscie ,w goscie i tak w kolko przez 3 dni .Pilnowalam sie na ile moglam,,Dzisiaj sasiadka sie prawie obrazila jak nie chcialam zjesc slodkosci,ktore przygotowala ,dokladniej baklawy(ciastko listkowe nasaczone cukrem,woda i sokiem z cytryny )..Musialam zjesc chociaz kawalek arbuza bo by sie chyba do mnie przestala odzywac .. Cala akcja trwala z 5 min ,jak ja nie lubie jak mi ktos cos wciska ,ale nie mam problemu ,zeby odmowic ,uwazam ,ze takie zmuszanie kogos do jedzenia na sile jest bardziej nietaktowne niz odmowienie czegos ..Jakos wegetarianom nie wciska sie w swieta,urodziny i na roznych imprezach miesa ,to ludzie potrafia zrozumiec a ,ze ktos innych rzeczy nie jada to juz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
baklawa to ma chyba sporo pistacji , dobre ale baaaardzo slodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Markotko rozne sa tego rodzaje ale masz racje slodkie jak diabli


TRENING A -TYDZIEN 1

Trening A

1. Wyciskanie sztangielek na ławce ze skosem dodatnim (30 stopni)
8/8/8/8/16

8/9/10/12/10 za nisko zaczelam ,nastepnym razem od pierwszej serii 10-12 kg

2. Rozpiętki oburącz na maszynie
8/8/8/8

20/17,5/15/15 pierwszy raz robilam ,za wysoko wystartowalam ,ciezko mi to szlo nawet z 15 kg ,mialam wrazenie ,ze za bardzo ramiona odczuwam a mniej klate
3. Wyciskanie sztangielek siedząc (oparcie ławeczki pionowo) chwyt klasyczny
8/8/8/8/16

7/8/8/9/10x7kg+2x7kg ciezko w ostatniej serii,myslalam ,ze dam rade z 7kg ,probowalam dobic powtorzenia ale nic z tego nie wyszlo
4. Wznosy sztangielek stojąc
10/10/10

4/4/4 ok
5. Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu
8/8/8/8/16

4kg -sztangielka/8kg-sztangielka trzymana oburacz /4kg-sztangielka/6x5kg(sztangielka)/12x4kg(sztangielka) kurcze co ja sie tutaj nacudowalam,sztanga 12,5kg (chyba ) za ciezka ,mniejszej nie bylo,zrobilam jednoracz sztangielka ,w drugiej serii probowalam oburacz z jedna sztangielka ale nie bylam pewna czy tak waski chwyt jest poprawny technicznie..
6. Prostowanie ramion z drążkiem na wyciągu górnym nachwytem
8/8/16

10/12,5/10 ok na pocieszenie po poprzednim cwiczeniu tutaj fajnie czulam triceps
7. Mięśnie brzucha
zaszalej według własnego pomysłu



skrety nog na boki w pozycji plank 20/20/20
spiecia brzucha lezac 20/20/20
skrety tulowia z obciazeniem (5kg ) w siadzie 20/20/20
sklon tulowia stopa do stopy 40/40/40
odwrotne brzuszki 20/20/20
i cus tam jeszcze ale nie wiem jak sie nazywa 20/20/20

Rower 40 min (droga na fitnes)

Przed treningiem rozgrzewka,wymachy,HIM/HAM,cwiczenia na mobilizacje bioder ,po treningu rozciaganie

MISKA
2 jaja,platki owsiane ,migdaly ,kawalek banana
whey,banan -po treningu
kurak,groszek zielony ,ziemniak,awokado,jogurt domowy,ogorki
kurak,buraki,awokado,cebula,pomidor,zielenina,papryka

suple-wapn,omega 3
napoje-kawa,woda z cytryna,woda


Zmieniony przez - sss... w dniu 2015-07-20 13:21:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
sss...
4. Wznosy sztangielek stojąc
10/10/10

4/4/4 ok

W pierwszej chwili mnie zatkało, bo myślałam, że robiłaś z hantelkami 10 kg

sss...
5. Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu
8/8/8/8/16

4kg -sztangielka/8kg-sztangielka trzymana oburacz /4kg-sztangielka/6x5kg(sztangielka)/12x4kg(sztangielka) kurcze co ja sie tutaj nacudowalam,sztanga 12,5kg (chyba ) za ciezka ,mniejszej nie bylo,zrobilam jednoracz sztangielka ,w drugiej serii probowalam oburacz z jedna sztangielka ale nie bylam pewna czy tak waski chwyt jest poprawny technicznie..

Night pisał ostatnio w temacie odnośnie konsultacji techniki, żeby dłonie oprzeć od wewnątrz na talerzu sztangielki.


Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2015-07-20 13:43:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
kleine czyli oburacz sztangielka tylko ,ze dlonie na talerzach ?to bede miala lokcie na zewnatrz ???Cos nie kumam tego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plasko dlon jakbys trzymala talerz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
ale chodzi wam o jednoracz czy oburacz ?

tak tylko lezac ?Ja trzymalam ja zupelnie inaczej






Zmieniony przez - sss... w dniu 2015-07-20 14:49:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Ale dużo tych ćwiczeń na brzuch machnęłaś:) Mi starcza czasu/ chce się tylko 3 ćwiczenia w trzech seriach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
ilomi
Ale dużo tych ćwiczeń na brzuch machnęłaś:) Mi starcza czasu/ chce się tylko 3 ćwiczenia w trzech seriach.

Niom tak sobie zaplanowalam ,ze w treningu A beda jakies obwody ( z czasem bede zmieniac cwiczenia ) a na kolejnym treningu tylko 3 razy plank

Chcialam na poczatku robic wznosy nog w zwisie i troche mniej cwiczen ale sie denerwuje bo sie bujam


Zmieniony przez - sss... w dniu 2015-07-20 15:05:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok na zmianę

Następny temat

Czy aby były efekty wystarczy tyle ćwiczyć?

WHEY premium