SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik SSS

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
TRENIN TYDZIEN 1

DZIEŃ 2
1. thrusters (3x10 , 60 sek przerwy) 17/19,5/22,5 -za nisko zaczelam
2. wypady dalekie (3x10/ na nogę , 60sek) 10/10/10 -zaczelam nizej po przerwie ,zeby moc progresowac
3. wiosłowanie hantelką w opadzie tułowia (3 x 10/ na rękę, 60sek) 10/12,5/12,5-12,5kg ostatnia seria ciezko
4a. wznosy bokiem (3x10 , 60sek przerwy między odwodami, /ręce minimalnie ugięte w łokciach) 3/5/5-ostatnia seria bardzo ciezko
4b. wznosy bokiem w opadzie tułowia (3x10, /ręce ugięte w łokciach) 3/3/3-ok ale z 5kg nie dalabym rady chyba
5. plank (1 x max) 2xmax-ok
6. wznosy bioder (3 x 10, z obciążeniem, 30 sek.) 32/32/32-co ja sie tutaj nacudowalam ,lawka pod sciana to mi nogi odjezdzaly ,wzielam mate ,zeby sie nie slizgac .Podlozylam recznik a i tak sztanga sie wbijala w cialo -bol taki ,ze nie moglam wykonac cwiczenia,kombinowalam ,zmienialam pozycje ,poprawiam recznik..chyba za 5 razem jakos poszlo ale i tak nie bylam w stanie bioder wypiac do samego konca bo za bardzo sie we mnie sztanga wzynala ...juz nie wiem jak sie do tego zabrac ..moze wiekszy recznik zabiore nastepnym razem ,sama nie wiem
+
superseria wytrzymałościowa (5 obwodów, przerwa max 60 sekund między obwodami), -Pod koniec 4 i 5 serii nogi palily tak ,ze myslalam ,ze juz nie dam rady ...ogien...schodzac po schodach trzymalam sie barierki bo nogi mialam jak z waty i balam sie,ze jak sie puszcze to wyrzne
a. pompki przy ścianie/ damskie/ męskie x 5 M/M/M/M/M
b. brzuszki -nogi na krześle, kąt prosty x 20 20/20/20/20/20
c. przysiady bez obciążenia 30 sekund (tempo bardzo szybkie 30/30/30/20/20

MISKA
Wczorajsza i dzisiejsza W/Z ,czysta BTW 120/70/150+nieliczone warzywa
napoje-kawa,woda,woda z cytryna
suplementy-omega3,magnez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Anitko, a nie macie takiej gąbkowej nakładki na sztangę? Mnie się z tym najlepiej wznosy robi, tylko trzeba przypilnować, żeby rozcięcie było do góry ;)
O, takie coś
http://www.sklep-presto.pl/product-pol-43664-Gabka-ochronna-na-gryf-Heavy-Duty-York-Fitness.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A próbowałaś układać ją w różnym miejscu na biodrach? Ja robię na podłodze, ale różnica potrafi być kolosalna. Najmniej boli, jak ją odsunę dość daleko, tak, że nie opiera się na kościach biodrowych, tylko trochę niżej (na w pełni wyprostowane ręce), tam, gdzie już się zaczynają mięśnie ud. Na "miękkim" mniej boli i nie robią się siniaki. Różnica jest taka, że kiedyś płakałam przy 40 kg, a teraz mogę podnieść 70 praktycznie bez siniaków.

Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-02-20 12:22:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Halinko nie mamy ,poszukam w sklepach sportowych (nie wiem kiedy sie wybiore) .Nie boli Ciebie wogole z ta gabka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
"W ogóle" to by była przesada ;p Ale na tyle pomaga, że jak muszę przerwać to dlatego, że tyłek i dwugłowe bolą, a nie kości miednicy. I faktycznie lepiej trochę niżej (u mnie to wprawdzie nie jest "miękkie", ale przynajmniej kości tak nie sterczą.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
jurysdykcja
A próbowałaś układać ją w różnym miejscu na biodrach? Ja robię na podłodze, ale różnica potrafi być kolosalna. Najmniej boli, jak ją odsunę dość daleko, tak, że nie opiera się na kościach biodrowych, tylko trochę niżej (na w pełni wyprostowane ręce), tam, gdzie już się zaczynają mięśnie ud. Na "miękkim" mniej boli i nie robią się siniaki. Różnica jest taka, że kiedyś płakałam przy 40 kg, a teraz mogę podnieść 70 praktycznie bez siniaków.

Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2015-02-20 12:22:07


Probowalam przesuwac troche sztange mimo wszystko bolalo ,pomyslalam ,ze jakbym miala podlozony wiekszy recznik to moze by bylo lepiej .Ciezaru juz nawet nie zmienialam bo nie mialo to sensu ,musze najpierw jakos to opanowac .

Dziewczyny czyli poprostu tez musze sie troche przyzwyczaic do tego ,ze bede cierpiala

Zmieniony przez - sss... w dniu 2015-02-20 12:33:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90568
Ja mam ręcznik trochę dłuższy niż ławka, zwijam go jak najmocniej. sztangę kładę pod kościami biodrowymi, ale i tak boli ,tego chyba się nie da całkiem uniknąć aha i biorę tą krótszą sztangę to się tak nie chwieje. Uzywam ławki takiej na której robi sie przyciąganie drążka do brzucha jest bardziej stabilna i nie muszę latać po siłowni z ławką. Robisz wznosy z 5kg! ja nie daję rady :( masz sztangielki czy talerze? u mnie brakuje sztangielek poniżej 6 kg i muszę robić z talerzami a te 5kg są chyba wymiarowo za wielkie. Poczekaj na 3 trening to dopiero zobaczysz jak potrafią uda palić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
gosikmyszek
Ja mam ręcznik trochę dłuższy niż ławka, zwijam go jak najmocniej. sztangę kładę pod kościami biodrowymi, ale i tak boli ,tego chyba się nie da całkiem uniknąć aha i biorę tą krótszą sztangę to się tak nie chwieje. Uzywam ławki takiej na której robi sie przyciąganie drążka do brzucha jest bardziej stabilna i nie muszę latać po siłowni z ławką. Robisz wznosy z 5kg! ja nie daję rady :( masz sztangielki czy talerze? u mnie brakuje sztangielek poniżej 6 kg i muszę robić z talerzami a te 5kg są chyba wymiarowo za wielkie. Poczekaj na 3 trening to dopiero zobaczysz jak potrafią uda palić :P


Szkoda ,ze nie mam w domu sztangi bo mnie meczy to cwiczenie teraz a tak bym wdrazyla juz w zycie wszystkie wasze rady i sprawdzila czy jest lepiej .Ja do pierwszego podejscia wzielam olimpijska to masakra byla ,potem tez wymienilam na krotsza .
Mam sztangielki Gosiu ,ale kolejne tez 7,5 kg wiec ciezko bedzie o progres .Nawet nie wiedzialam ,ze 5 kg to nie az tak zle ,calkowicie nowe cwiczenie dla mnie ,nie wiedzialam za bardzo jaki ciezar dobrac
Mowisz ,ze trening numer 3 jeszcze bardziej daje popalic ? Ja chodze jak kaczka ,w prawa noge mnie jakis skurcz zlapal a do tego tylek mnie strasznie pali (nie wiem po ,ktorym cwiczeniu ale juz dawno tak mnie tam nie grzalo )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
MISKA
warzywa-cebula,papryka,pomidor,czosnek
napoje-kawa,woda,woda z cytryna
suplementy-omega3,magnez





EDIT.Czuje sie jakby walec po mnie przejechal

Zmieniony przez - sss... w dniu 2015-02-21 11:07:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
MISKA
Czysta ,nieliczona,nie dalo rady bo pol dnia spedzilismy u szwagierki ,zjadlam tam troche bialej fasolki ,dodatkow innych do niej nie bylo ..reszta przegryzala ja chlebem .. wrocilam do domu glodna jak wilk ..pierwsze kroki do kuchni..dobrze,ze odmrozilam sobie rano troche wolowiny ,udusilam z pomidorami i duza iloscia papryczek zielonych ..dopadlam do jedzenia a to ostre jak diabli ,maz znowu kupil jakas mieszanke papryczek ,czesc slodkich a czesc ostrych jak chili i mi nic nie powiedzial ..glod wygral,wciagnelam to przegryzajac salatka i popijajac chyba litrem wody ..mialam wrazenie ,ze zaraz zaczne ogniem zionac

2 jajka,50g. platkow owsianych,30g banana,25g migdalow,cynamon
200g losos swiezy ,surowka (100g jablko,50g jogurt domowy,500g marchew)
biala fasolka(mala miseczka)
wolowina poledwica (okolo 100g),papryka,pomidor,maslo, salatka(pomidor,rozne ziola,cebula,awokado,jajo)

napoje-kawa,woda,woda z cytryna
suplemety-omega3,magnez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok na zmianę

Następny temat

Czy aby były efekty wystarczy tyle ćwiczyć?

WHEY premium