SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik SSS

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Eiszeit
Myślę, że dobrze by było, gdybyś póki co trzymała taki sam rozkład w DT i DNT. I uważaj z tym wzorowaniem się na dziennikach. Sporo jest tutaj Dziewczyn pro i to, co jest dobre dla nich, niekoniecznie będzie dobre dla kogoś w mniejszym stopniu zaawansowania.


Ok zrobie tak,dorzuce kasze i platki owsiane do pozostalych posilkow ..Dziekuje,ze nade mna czuwasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Nie ma za co, staram się pomóc Ale ekspertem nie jestem, więc trudniejsze zagadnienia trzeba będzie pozostawić bardziej doświadczonym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
DNT MISKA

warzywa-pomidorki koktajlowe,rokula,cebula
napoje-1 kawa,3-4 litry wody + woda z cytryna i octem jablkowym
witaminy
Zakupilam wczoraj wage ,wczesniej poslugiwalam sie stronka ile wazy ..Teraz moja miska bedzie dokladniejsza



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Oczywiscie nie zjadam kilograma marchwi na obiad .Robie z niej surowke z jablkiem i polowe jem wieczorem ale juz nie bede tego wpisywala jako osobny posilek

Pomiary z 5 wrzesnia
Współczynnik BF:25%(nie wiem jaki mam teraz wspolczynnik BF ,kalkulator ustala go po wybraniu tylko zdjecia ,mozna jakos dokladniej to sprawdzic?)
Waga:60kg
Obwód w talii:73cm
Obwód uda:50cm
Obwód biustu:94cm
Obwód pod biustem:80cm
Obwód bicepsa:24cm
Obwód bioder:90cm
Obwód przedramienia:21cm
Obwod lydki 34 cm
Pomiary z dzisiaj
Współczynnik BF:25%
Waga:60kg
Obwód w talii:72cm
Obwód uda:49cm
Obwód biustu:91cm ooo biuscik polecial tak ,ze az w szoku jestem ale akurat z tego sie ciesze juz nie musze marzyc o operacji pomniejszenia biustu :P
Obwód pod biustem:77cm Czy to mozliwe ?
Obwód bicepsa:24cm
Obwód bioder:89cm
Obwód przedramienia:22cm
Obwód łydki:33cm





Zmieniony przez - sss... w dniu 2014-09-21 11:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Dzisiaj na treningu strasznie slaba bylam ,to chyba przed @.(mam nadzieje)

Dzisiejszy trening
1.Sciaganie drazka do klatki 3x15(25kg)
2.Rozpietki na maszynie siedzac 2x15(20kg)1x(15kg)
3.Unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami stojac 3x15(2,5kg)
4.Uginanie na biceps ze sztangielkami siedzac 3x15(2,5kg)
5.Sciaganie rogow wyciagu gornego stojac 3x10(10kg)
6.2 serie na brzuch
7.Cardio 10 minut

1.Ciezko
2.Przy 3 serii juz nie mialam praktycznie sily
3.Szukalam 3 kg sztangielek ale nie ma takich na silowni ,5 kg byly dla mnie za ciezkie
4.Jak wyzej
5.Poprosilam trenera,zeby mi dokladnie wytlumaczyl jak wykonywac to cwiczenie bo mialam wrazenie ,ze je zle robie .10 kg obciazenie bylo dla mnie bardzo ciezkie ,zatrzymywalam sie co chwileczke ,nie wiem czy to przez oslabienie czy moze zaczelam je wykonywac poprawnie technicznie i bylo duzo trudniej
6.Lubie robic brzuszki,tutaj raczej nie mam problemow
7.Krotkie cardio ,to nie byl moj dzien

MISKA DT
warzywa-pomidory koktajlowe,rokula
witaminy






Zmieniony przez - sss... w dniu 2014-09-22 10:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Studiuje regulamin i zawarte w nim artykuly ,niektore czytam juz kolejny raz bo wiadomo ,ze na poczatku od takiego nadmiaru wiadomosci to sie czasami cos pomiesza i trzeba sobie jeszcze raz przeanalizowac...I mam maly metlik w glowie ..
Czytam :Kobiety, tyjące w brzuchu, szczególnie muszą uważać na jakość węglowodanów, które spożywają i o ile inne typy sylwetek mogą sobie pozwolić na zjedzenie czegoś słodkiego od czasu do czasu ,to jabłka i prostokąty powinny się tego wystrzegać jak trucizny i tak jak truciznę dawkować w ilościach kosmetycznych

Czyli ja ..Chociaz do konca nie potrafie okreslic swojego typu figury ,niby jablko ale mam tez cos z trojkata -duzy biust ,waska w biodrach
Centymetry ladnie schodza ,niektore miejsca az za ladnie (z mojej pupy juz nic nie zostalo ) a brzuch nadal obtluszczony..
Nie daje mi wiec spokoju ten temat ,temat owocow ,jadlam ich bardzo duzo ale po trafieniu na to forum ograniczylam owoce ,nie ilosciowo ale licze zawarta w nich fruktoze wedlug podanej w regulaminie tabeli i staram sie ,zeby nie przekroczylo 25 gram..I teraz nie jestem do konca pewna czy dla mojego typu sylwetki to 25 gram to juz jak trucizna czy tylko tak lekko sie podtruwam ?Moglabym przestac je jesc i bylby swiety spokoj ale nie wytrzymam ,nie dam rady bez czegos slodkiego ..Caly czas sie zastanawiam czym bym mogla je zastapic i mi nic nie przychodzi do glowy ,uzywam cynamon do omletow ,orzechy ale bez owocow to jakies to bedzie nijakie ..Boje sie ,ze jak wyklucze je z diety to rzuce sie kiedys na jakas paczke ciastek ..Chce widziec efekty ,nie chce robic tak byle jak ,nie tym razem ,walcze od kilku miesiecy juz o siebie ,od kilku miesiecy cwicze regularnie dlatego wazne jest dla mnie aby dopiac wszystko na ostatni guzik,wiem ,ze sie nie da od razu ,wszystko potrzebuje czasu ale jestem osoba ,ktora potrzebuje dyscypliny ,robienie czegos polowicznie zniecheca mnie ...
Bede wdzieczna jesli ktoras z was pomoze mi zrozumiec ten temat do konca ..Powinnam zredukowac jeszcze bardziej owoce w diecie jesli zalezy mi na efektach?Czy owoc po treningu jest konieczny ?Jem zawsze banana ,akurat z niego moglabym zrezygnowac ale nie wiem czy weglowodany zlozone w jego miejsce beda odpowiednie?

Zmieniony przez - sss... w dniu 2014-09-22 16:18:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Trening,

1.Przywodzenie nog na maszynie 3x20 (40kg)
2.Odwodzenie nog na maszynie 3x20 (1x45kg 2x50kg)
3.Odwodzenie nogi w tyl na stojaco na maszynie 3x20 na kazda noge(40kg)
4.Squat 3x15 (12,5kg)
5.wykroki chodzone (hantle 4 kg) 3x20
6.cwiczenia na brzuch x2
7.cardio +interwal (5min + 15 minut)


1.Ostatnia seria ciezko
2.Tutaj bylo ok,moge zaczac 3 serie po 50 kg
3.Postaram sie nastepnym razem sprobowac z wiekszym obciazeniem
4.Przysiady robilam do samej ziemi ,bardzo ciezko ,dalam rade robic tylko po 15 powtorzen
5.Mam nadzieje ,ze robie je teraz juz prawidlowo ,kolanem tylniej nogi dotykam ziemi a przednie kolano pod katem prostym ,ostatnie powtorzenia byly dla mnie bardzo ciezkie
6.Podnoszenie nog w podporze o porecze ,plank,brzuszki skosne ,odwrotne

MISKA
warzywa-pomidory koktajlowe,ogorek
napoje -3 litry wody ,woda z cytryna ,woda z octem jablkowym,1 kawa
witaminy

Niechcacy poprzestawialam posilki (obiad z drugim sniadaniem )




Zmieniony przez - sss... w dniu 2014-09-23 10:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Watek ''wiedza w lekkiej formie '',otworzyl mi oczy na kilka spraw .Przeczytalam go dopiero dzisiaj.Pomogl mi zrozumiec wiele rzeczy ..Szacunek za tak ogromna wiedze dla moderatorek i podziekowanie ,ze dzielicie sie nia z nami ..




Trening
Dzisiejszy trening
1.Sciaganie drazka do klatki 4x15(20kg)
2.Rozpietki na maszynie siedzac 3x15 (15kg)
3.Unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami stojac 4x12 (2,5kg)
4.Uginanie na biceps ze sztangielkami siedzac 4x12(2,5kg)
5.Sciaganie rogow wyciagu gornego stojac 3x12 (15kg)
6.10 minut cardio


1.Ostatnia seria ciezko
2.Coraz slabsza sie robie na tym cwiczeniu ,ciezko mi idzie
3.Kolejne sztangielki sa 5 kg wiec zwiekszylam ilosc serii
4.jak wyzej
5.Ostatnia seria ciezko
6.Nie moge sie przekonac do cwiczen cardio ,nudza mnie strasznie ,zrobilam 10 minut + 15-20 minutowa droga do domu bardzo szybkim marszem

Miska

warzywa-pomidory koktajlowe,zielenina
witaminy
napoje-1 kawa ,woda ,woda z octem jablkowym,woda z cytryna





Zmieniony przez - sss... w dniu 2014-09-24 09:47:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Trening

1.Przywodzenie nog na maszynie 3x20 (40kg)
2.Odwodzenie nog na maszynie 3x20 (50kg)
3.Odwodzenie nogi w tyl na stojaco na maszynie 3x20 na kazda noge(40kg)
4.Squat 3x15 (10 kg)
5.wykroki chodzone (hantle 5 kg) 3x20
6.brzuch-unoszenie nog w podporze na poreczach 2x20,plank 1-1min ,1-40sekund
7.Martwy ciag 2x10 (20kg)
8.Cardio-10 minut rower,5 minut bieznia

1.Ostatnia seria ciezko
2.ok,nie wiem czy lepiej nastepnym razem sprobowac wiecej kilo czy zrobic 4 serie
3.jak wyzej
4.Ostatnia seria bardzo ciezko,przysiady do samej podlogi
5.Ostania seria bardzo ciezko ,staram sie robic bardzo dokladnie
6.Dzisiaj malo cwiczen,mam @ i troche mnie boli brzuch i jestem ogolnie slabsza
7.Malo kg i tylko 2 serie poniewaz dopiero zaczynam przygode z MC i chce byc najpierw pewna ,ze wykonuje to cwiczenie prawidlowo technicznie ..Narazie bede je na spokojnie wykonywac az sie podszkole
8.Nie mam cierpliwosci ,nie weim co zrobic zeby polubic tego typu cwiczenia

MISKA
warzywa-pomidory koktajlowe,ogorek ,rokula
napoje-1 kawa,woda ,woda z cytryna ,woda z octem jablkowym
witaminy






Zmieniony przez - sss... w dniu 2014-09-25 09:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Czy Ty robisz MC i przysiad ze sztangą na jednym treningu?

Co do wcześniejszego wpisu z pomiaru Bf% Jest jedna metoda zmierzenia składu ciała dokładanie, ale podobno bardzo droga. Myślę, że wystarczy centymetr, ewentualnie fałdomierz jeśli znajdziesz. Jak nie, fałda pomiędzy palce i mierzyć Ogólnie wszystkimi pomiarami z cud typu wagi do mierzenia składu ciała ect się nie kieruj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok na zmianę

Następny temat

Czy aby były efekty wystarczy tyle ćwiczyć?

WHEY premium