SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik NIE-konkursowy monkey&monkey na masie - aktualizacja str 25

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Pierwszy trening na redu zaliczony :D .

Dziś poszła wyjątkowo klatka i bicek bo już dawno nie robiłem ale od nowego tyg klatka i bic znów na poniedziałek .

Kcal obniżałem systematycznie od ponad tygodnia i już czuje poprawe zdrowotną ( lepiej się czuje w sprawach brzuszno przełykowych , no i gazy zanikaja wreszcie )

Zapotrzebowanie według kalkulatora na utrzymanie to 3100 ale opuściłem na 2900-3000 i tego będe sie trzymał napewno przez pierwszy miesiąc

Diete układałem według poprzedniej redu z której byłem zadowolony ale tym razem jestem troche mądrzejszy niż rok temu więc zaopatrzyłem się dodatkowo w tran i olej lniany oraz witamine D.Ponadto będę bardziej pilnował żarcia żeby jak najmniej z mięsa polecieć


Trening będzie wyglądał następująco :)

W pierwszym miesiącu tabaty i interwały będe wykonywał na pół gwizdka a z czasem zwiększał intensywność i obserwował, ponadto trening siłowy zaczynam od bardzo małych ciężarów i stopniowo co trening progresował ł aż dojde do max jaki dam rade . Potem znowu reset do minimalnego obciązenia i znów progres .Cwiczeń nie zmieniam bo czytałem że na redu jest zalecane aby przyzwyczajać mięśnie .


-PONIEDZIAŁEK:

- KLATKA

1.Wyciskanie sztangielek na ławce 3x12
2.Rozpiętki sztangielkami na ławce skośnej 3x12
3.Pompki na poręczach ( krzesła) 3 x 12
4.pompki z nogami na podwyższeniu 3x12

-BICEPS

2.Uginanie ramion sztangielkami ze skrętem stojąc ( naprzemiennie)3x12
3.Uginanie ramion ( młotki) stojąc ( naprzemiennie) 3x12
4.Uginanie sztangą prostą nachwytem 3x12



WTOREK:

Tabata POWER


ŚRODA:

-PLECY

1.Podciąganie na drążku nachwyt szeroki ( do brody) 3x max
2.Podciąganie chwyt prostopadły 3xmax
3.Podciąganie sztangielki w opadzie (WIOSŁOWANIE) 3x12
5.Wiosłowanie sztangielkami lezac na skosnej
6. Podciąganie do karku 3x max


CZWARTEK:

Tabata STRENGH



PIĄTEK:

-BARKI

1.Unoszenie sztangielek przodem stojąc 3x12
2. Wyciskanie sztangielek 3x12
3. Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 3x12
4. Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia siedząc 3x12

-TRICEPS

1.Prostowanie ramion sztangielką za głowy siedząc 3x12
2.Francuskie wyciskanie sztangą prostą 3x12
3.Pompki odwrotne 3x 15
4..Linki – sciąganie do dołu 3x12 (guma thera )

SOBOTA:

sweat interwals ( wprowadze od drugiego miesiąca) a w pierwszym PULSE i rozciąganie


Co do supli to planuje tylko zakup machine man burner ale to od 3go miesiąca .Postanowiłem że tą redukcje zrobie wyciągając makro tylko z jedzenia :D


Witaminki jakie będe zażywał to
Witality complex
Witamina D 2000jednostek
Witamina C 200
Tran z wit d i innymi


Przykładowa dietka z dzisiaj choć wkradł się serniczek jako pozostałości po świętach i nie mogłem się oprzeć .Przez serniczek musiałem wywalić oliwe , jajo , troche ryżu i wieprzowinki :) ale warto było.




Ps. Dziękuje wszystkim którzy zawsze służyli poradami i pomocą w mojej niewiedzy :) Starałem się wyciągać wnioski i czytać wasze rady , mam nadzieję że ta redu będzie owocna:)


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-03-30 20:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak dojdziesz do maxa to obciążeń nie resetuj tylko się ich trzymaj i staraj zwiększac
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
OzzyMG
Jak dojdziesz do maxa to obciążeń nie resetuj tylko się ich trzymaj i staraj zwiększac
Ok, więc tak zrobie :) wiedza na forum bardziej mnie przekonuje , o tym resecie czytałem w kilku art na google jak wyszukałem .Dzięki za rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jest to bardzo dobry pomysł, ale nie podczas ujemnego bilansu :) Na masie bardzo dobrze tak zrobić
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Dawno się nie odzywałem więc coś sobie napisze


Mija dopiero tydzień redukcji a ja już się dużo lepiej czuje ( albo to wiosna tak działa :) ) problemy wzdęciowo gazowe ustały w bardzo dużym stopniu więc już jest nieźle , ponadto czuje się lżej Przestałem brać kreatyne beta alanine i nie wiem czy to jest wina ale według wagi straciłem 2kg ( waga zawsze na czczo ) .Mozliwe że wody mi odeszły

Treningi narazie dośc lekkie i na poł gwizdka , stopniowo będe dodawał wysiłku więc kwiecień może nie szokować efektami .


Witaminki dalej przyjmuje te co trzeba, wszyscy świąteczni ( przyjezdni ) już pojechali więc nie ma kusicieli do picia piwa i wreszcie jestem czysty

Wklejam zrzutkę z dzisiejszej dietki i piątkowej ( weekendowe omijam bo było dużo piwa :p )


Gdyby ktoś mógł strzelić okiem na dietke czy coś jeszcze zmieniać aby było całkiem dobrze to będe wdzięczny
Na utrzymanie wagi 3040kcal













Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-04-04 18:09:11

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-04-04 18:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Witam wszystkich :D .

Wpisy są sporadyczne a to z racji całkowitego braku czasu ;/

W pracy sezon w pełni więc zleceń coraz więcej , wstaje przed 6 , wracam średnio 17-18 , wiec czas tylko na jedzenie , trening i żeby z rodzinką posiedzieć .

Dziś wróciłem o 18.30 więc trening będzie koło 20 dopiero- dzisiaj w planie Tabata strengh więc zaleją mnie siódme poty .

W sumie w pracy codziennie mam tyle ruchu że pewnie bz treningów wyrobiłbym kaloryfer na wakacje :)

Dawno nie dodawałem żadnych fotek więc wrzuce kilka przykłądowych dań jakie królują na obiady podczas tej redukcji ( dzisiaj małe odstępstwo bo postanowiłem zjeść pierś w panierce

Ogólnie śniadania i jedzenie w pracy codziennie wygląda tak samo ( w weekendy śniadania urozmaicam i jak mam później do pracy niż na 7 to też coś zmienie ) .

Obiadami się bawie ale staram sie ta redu robić z dość dopiętą dietą :) .Koalcje natomiast staram się jeść lekkie i owocowe .





















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Czesc monkey, wpisuje sie i bd ogladal twoje zmagania dobra zrobiles mase, wpadlo samo miecho. Teraz planujesz wyciac sie na wior czy cos w stylu plazowki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Carlitos
Czesc monkey, wpisuje sie i bd ogladal twoje zmagania dobra zrobiles mase, wpadlo samo miecho. Teraz planujesz wyciac sie na wior czy cos w stylu plazowki?
Ale ja dziennik masowy już zakończyłem :) teraz wpisy robie tylko sporadycznie bo czasu brak totalnie ( ledwo trening i zarcie ogarniam) więc nie będzie co oglądać :) .

Co jakiś czas dodam efekty pracy na redu i jakies foty szamy :)

Czy dobra masa była to wyjdzie podczas redu :) , robie swoje na tyle na ile pozwala mi moja marna wiedza, jakaś dieta i treningi ( staż wiedzy , diety i techniki ledwo rok ) więc robie swoje a co wychodzi to wychodzi - nie patrze tyle na wygląd co widze walory zdrowotne jakie przychodzą z diety i wysiłku .

A skoro już robie wpiske to wklejam znów przykładową dietke i foty szamy :)























Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-04-21 18:20:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Dawno mnie nie było więc coś wydukam żeby nie było że umarłem albo nic nie robie .

Aktualnie zaczynam 6 tydzień redu , ćwiczę cały czas i nie ma ściemy :)

Waga poszła 3 kg w dół , obwody poleciały głównie z pasa wiec dobrze jest . ale najważniejsze ze mój przyjaciel na brzuchu zaczyna się już pojawiać i to po 5 tygodniach a zeszłoroczna redu robiłem 4 miesiace zanim podobny efekt się pojawił :)

Suplementów nie używam wcale - postanowiłem że skupie się głównie na jedzeniu i że będe wyciągał makro tylko z diety .

Inne suple jakie stosuje to;
5g tranu
1x vitality complex.
1g msm
wit c 200
wit D 2000
machine man

Dziś strzeliłem sobie kilka samoj**ek więc umieszczam :)
Wklejam przykładowe posiłki i dietke z dzisiaj .






















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jest spoko lec dalej, wpisuj czesciej:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"MASA"- czas start!!!

Następny temat

[DT] Trza trenować!

WHEY premium