SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik NIE-konkursowy monkey&monkey na masie - aktualizacja str 25

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cóż, moich postów nie brałbym za pewnik, lecz wg mnie brakuje tutaj jednego ćwiczenia - unoszenie hantli na boki (nie w opadzie). Mi lepiej wchodzi siedząc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
jak dla mnie to nie widac zeby jakos specjalnie odstawaly, dopoki na redukcji jestes nic bym nie zmienial bo i tak zadnych przyrostow nie zanotujesz , jak z powrotem na mase wskoczysz to wtedy mozna cos ewentualnie myslec




Zmieniony przez - kopfsztanga w dniu 2016-06-19 11:25:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32857 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Ok.dzieki. Na jesień jak wskoczę ma masę to będę myslal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
juz jest bardzo ladnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32857 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
maid
juz jest bardzo ladnie
Takie słowa z ust tak pięknej kobiety ( przelane na klawiature) to + 50 do motywacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32857 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Odezwe się bo dawno nic nie wydukałem :) ..Wszystko idzie bez zmian Tzn, prawie wszystko :) , treningi tak samo jak zwykle , ale postanowiłem rozpocząć małą przygode z bieganiem i dodaje 2 x w tygodniu bieganie 30 min w mieszanym terenie ( gory , doliny i prosta :) ) po treningu siłowym po wcześniejszym uzupełnieniu białka i węgli

Suple tak samo , dieta w tygodniu zapięta myśle że naostatni guzik aczkolwiek w weekendy piwka dalej się leja :) , średnio 7-8 za sobote i niedziele

Ogólnie to czuje się super extra , naładowany i pelny energii pomimo piekielnego upału i ciężkiej pracy w tygodniu . Z drugim dzieckiem nam nadal nie idzie więc lipa i cały czas mi się obrywa że to przez te 150 jajek w miesiacu

W weekend byłem nad wodą i powiem szczerze że fajnie jest mieć w miare fajne ciało i kaloryfer bo jednak ludziska patrza sie na ciebie jak na kosmite , w czasach gdzie większość to fat i celulit ktoś z wysportowanym ciałem jest jak odmieniec :) , aż nie chce myśleć jak się bedą gapić jak za pare lat będe wyglądał jak elita tego foum HAHA}:

Waga cały czas super systematycznie leci średnio 0,5kg tygodniowo ..

Wczoraj miałem grila rodzinnego i jakoś tak dziwnie pofolgowałem że aż mi głupio :)

Zrzutka z wczoraj i foto z rana na czczo po kupce :) bez żadnej napinki itp



Fotka od lewej dla przypomnienia jak wyglądałem 15 miesiecy temu :) -środkowa opisana wyżej a po prawej po dzisiejszym treningu :)











Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-06-28 06:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32857 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Mam pytanko , dzisiaj rozpoczynam urlop 2 tygodnie czy dużo obciąć kalorie na czas urlopu ?? Prace mam fizyczna więc napewno w ciągu dnia nie zuzyje takiej energii jak w pracy. Dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
musisz oszacowac mniej wiecej ile tracisz energii na prace fizyczna i nieco przyciac
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 32857 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Kurcze , będzie ciężko tak oszacować w liczbach ,:) obetne 200-300kcal i zobacze po tygodniu co z waga się dzieje ., ewentualnie też myślałem żeby obciąć 100-150 a np dodatkowo w ciagu dnia pobiegac 30-40 minut (dodatkowo do normalnych treningów codziennych) ale nie wiem co lepsze


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2016-07-12 17:56:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
smialo mozesz dorzucic nieco aktywnosci i kontrolowac co bedzie sie dzialo:)
faktycznie bardzo trduno bedzie wliczbach wskazac ile mozesz w ciagu dnia spalac w pracy:) mysle ze opcja jaka wymysliles bedzie ok jako wyjsciowa, pozostanie kontrola i obserwacja sylwetki:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"MASA"- czas start!!!

Następny temat

[DT] Trza trenować!

Wiecej