SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik NIE-konkursowy monkey&monkey na masie - aktualizacja str 25

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Chyba będę musiał Cie kiedyś odwiedzić, bo zjadłbym takiego burgera

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
No burgeros kozakieros :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
OzzyMG
Chyba będę musiał Cie kiedyś odwiedzić, bo zjadłbym takiego burgera
polecam odwiedzić yt i przepisy Ogińskiego. Zapewne łatwiej. Niż przyjazd do Bochni ale fakt ze ten burger smakowal wysmienicie- pocieszam się ze jutro tez go zjem:).ale żeby nie bylo to zapraszam wszystkich a szczególnie kobiety hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Gdziekolwiek Bochnia jest, jak ktoś mi będzie gotował to wpadam ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
Tobie mogę gotowac. Sprzątać myc gary. Robic masaże. Myc plecy. Ćwiczyć z toba . Zakupy i w ogóle wszystko . Strasznie mi się spodobał twój pierwszy strój w dzienniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Monkey a co z żoną?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
OzzyMG
Monkey a co z żoną?
juz 15 lat smakuje mojego poświęcenia wiec zrozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
A więc tak - NIEDZIELA - niby dzień wolny , luz i relaks a jednak chodze cały dzień jakiś struty , moze dlatego że nie byłem w pracy , że nie było treningu ze ta pogoda OKROPNA dziś . Ogólnie dzień jakiś taki szary i bez większego sensu - dobrze że się kończy i że jutro wreszcie będzie praca i trening:)

Cały dzień net , tv , żona , dziecko i zbijanie bąków a tego nie lubie - no i przy garach też dziś troche czasu spędziłem .
TRENING

SUPLEMENTACJA
1.Vitality complex 1 tabs rano

2 beta alanina - 10gr 30 min przed treningiem

3. Witamina c 280mg koło południa

DIETA
Dziś jak i wczoraj nie przywiązywałem zbytnio wagi do kcal i makro bo zawsze w weekend robie cheat day co by nie oszaleć :)
Sniadanie - inne niz przez 5 dni w tygodniu :D jajecznica + dodatki
Deser - znalazłem na dnie zamrażalki całą reklamówkę czereśni więc naszła mnie ochota
Obiad-klasyczny Polski schabowy z ziemniorami i kapustka gotowana - pycha
Kolacja- Big mack domowej roboty ( wczoraj zrobiłem na 2 dni przy jednym bajzlu :) )























Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-11-15 18:53:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 469 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14346
Zęby nie bolą od zamarznietych czereśni?

Trenuje ciężko -trenuj ciężej.
Trenuje ciężej- trenuje dobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"MASA"- czas start!!!

Następny temat

[DT] Trza trenować!

WHEY premium