Nick Walker to dość świeża, młoda krew w kulturystyce. Zwycięstwo w New York Pro i Arnold Classic w 2021 roku przyniosło mu popularność na całym świecie. Aktualnie zawodnik jest „na masie”, a w najnowszym odcinku pokazuje jak ćwiczy ramiona i dzieli się swoimi technikami treningowymi. Aktualnie Nick skupia się na Mr. Olympia 2022 największym show kulturystycznym w roku. W filmiku wyjaśnia, że ​​robi około trzech serii na każde ćwiczenie po około 10-15 powtórzeń. Zdradził też, że nie lubi nadmiernie trenować ramion. Trzy serie to maksimum, które robi na triceps i biceps. Powodem jest unikanie kontuzji i nieobciążanie stawów i koncentracja na wzroście mięśni. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę masywnie. 

https://youtu.be/k6OCFEoG7dw

Niedawno też Walker i Blessing Awodibu połączyli siły, aby wykonać wspólny trening i zakończyć sezon 2021 w wielkim stylu. Warto wspomnieć, że rok rozpoczął się od tego, że panowie byli rywalami na scenie. Walker wygrał New York Pro, a Blessing musiał zadowolić się szóstym miejscem. Odpuścił i koncentrował się później tylko na treningu, podczas gdy Nick wygrał Arnold Classic i zajął piąte miejsce na Mr. Olympia w tym roku. Panowie powiedzieli, że nie mają do siebie żadnych pretensji, a rywalizacja podczas New York Pro była przyjacielska. Sfilmowali wspólny trening pleców i omówili miniony rok. Oczywiście nie mogło obyć się bez żartów. Nick zapytał Blessinga, które zajął miejsce na zawodach, a Blessing odpowiedział żartobliwie, że był gościem pozującym, a nie startującym. Zobaczcie wspólny trening tych dwóch freaków. Jak oceniacie ich formę?

https://youtu.be/Vf0aQ9AQ8oA

Komentarze (1)
lordknaga

lubie ogladac treningi walkera(ogolnie nie lubie ogladac treningow na jutube prawie w ogole %-) ) bo cwiczy bardzo 'technicznie' w dobrym tempie i te jego treningi/ruchy sa jak u 'autystycznej' osoby, kontrola od poczatku do konca i nie skupia sie w 100% na powtorzeniach czy ilosci kg na maszynie/sztandze... identycznie jak on cwiczyl np. NasserEl Sonbaty czy Jay Cutler, ktorego tez wiekszosc filmow ogladam :-P

0