SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DietON-DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 36006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Babcia od strony mamy, zachorowała około 3 lat temu. Dokładne wyniki podam za jakaś godzinkę, jak tylko dostanę się do papierów. A co do ograniczania to faktycznie tak było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Maleńka, które składniki zwłaszcza ograniczałaś, wrzuć w dziennik taki przykładowy, kiedyś jadłospis, ale tak szczerze nawet jeśli to były porcje głodowe... dziewczyny pewnie będą starały się pomóc, ale masz być szczera i oczywiście jaki okres czasu to trwało...chyba, że już pisałaś, bo ja się przyznaje, że dokładnie aż tak dziennika Twego nie czytałam... doczytałam- ile trwała ta wysokobiałkowa i co wtedy było źródłem białka- mięsa ryby czy nabiał?


Zmieniony przez - hera21 w dniu 2013-05-09 12:33:00

Zmieniony przez - hera21 w dniu 2013-05-09 12:34:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
To naprawdę było bardzo różnie, jednego dnia bywało bardzo mało samego białka w postaci jogurcików a czasem bardzo dużo w postaci np. drobiu. Miałam w tym poprzeplatane dni z wysokimi węglami, dużo chleba, jabłek, musli. Około 2 lata temu zaczęłam wysokobiałkową dietę i jakieś pół roku tak leciałam, teraz od ponad półtora roku jem węgle i tłuszcze(odkąd jestem na sfd są to te dobrej jakości jak kasze, ryż pełnoziarnisty, makarony, ziemniaki). Czasem jeszcze tak raz na 2-3 miesiące zdarzy mi się dzień na samym białku, bo mam jakiś głupi "powrót"... Wtedy jadłam dużo serków wiejskich, kurczaka sporo, kefirów, jogurtów, ryb namniej, drobiu też sporo

Zmieniony przez - DietON w dniu 2013-05-09 12:48:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Przykładowe miski(wiem tragedia)chociaż i tak węgle w tej jednej są dosyć wysokie) jakość produktów- wiem, wiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
To jest tak mniej więcej, bo jak mówię było to około półtora roku temu. Byłam u kilku ginekologów i KAŻDY wciskami tabletki anty jako lekarstwo na tą całą sytuację, dlatego proszę Was o pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Badanie z 13.09.2012

TSH 3,28
FT3 2,31
FT4 0,96
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Mała wypisz jeszcze normy;-P bo te wyniki TSH wcale tak dobrze nie wyglądają i to by częsciowo tłumaczyło wygląd Twoich jajników... ale z tym to może ja bym Ci pomogła bo przeszłam podobna drogę... i tu mi właśnie ladies i moja Martucca z Obli pomagały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Zajrzyj do Oli (Ola1) - tam jest teraz jest dyskusja bo prawdopodobnie też ma problemy z tarczycą

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Normy:
TSH 0,27-4,2
FT3 1,8-4,6
FT4 0,9-1,7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
miałaś już wtedy subkliniczną niedoczynność tarczycy, zrypałaś pewnie dietą swoją tarczycę...powtórz badania TSH, ft3, ft4, usg tarczycy i przeciwciała anty-TPO i anty TG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okurasei.Just do it!

Następny temat

Redukcja na Clenie.

forma lato