SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DietON-DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Dzięki! :) Co do kaszy to jećzmienna jest ok czy lepsza gryczana? Była tylko gryczana prażona, a nie wiem co myśleć na jej temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi się wydaje że jęczmienna ok, ale gryczana lepsza ;) a tak w ogóle to podpinam się do pytania na temat gryczanej prażonej? lepsza ta czy gryczana nieprażona...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Prażona ma mniej wartości odżywczych, lepsza jest zwykła. No i w smaku IMO dużo lepsza. Smaku tej prażonej nie mogę określić

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Dzisiaj pierwszy trening dla zielonych w warunkach domowych z półtora kilogramowym obciążeniem na rękę, nie mogę się doczekać:)!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Bylo super! Najciezsze dla mnie byly pompki tylem na laweczce... moj triceps nie podolal. i pompki robie na kolanach, bo zwyklych bym zrobila ze trzy...a tak to wszystko po tyle powtorzen ile trzeba:) i mam pytanie tam gdzie jest napisane czyli przy pompkach- max powtorzen to robic faktycznie max czy 15 tak jak cale pierwsze dwa tygodnie? Czy robic zwykle pompki tyle ide dam rade i nie bawic sie w te damskie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Hej. lepiej chyba zrobic pare meskich niiz te pseudopompki. I tak bedziesz musiala sie ich nauczyc. reszte mozesz dopelnic tymi oszkanymi. Na nastepny raz staraj sie wiecej meskich, a jak dojdziesz do 15 to poglebiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Ok, tak będę robić, dzięki za odpowiedź:) Mam jeszcze pytanie odnośnie dni bez treningu siłowego. Dopiero zaczynam, to mój pierwszy tydzień więc czy od razu powinnam też w dni wolne robić jakieś aero? Nie chodzi o to, że mi się nie chce, tylko nie wiem czy jak teraz ruszę pełną parą to ile potem będę dodawać:) Wiem, że warto się ruszać zawsze, więc może to pytanie jest głupie, więc sorry jak tak:) Widzę, że trochę "puchnę" chyba od ilości węgli w misce, nie jestem przyzwyczajona, to minie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
O dodawanie nie musisz się martwić... będziesz zwiększać ciężary w treningu siłowym i starać się, żeby w aero w tym samym czasie pokonać więcej km, dołożyć obciążenie, zwiększyć prędkość możesz zacząć aero od dziś ale co i jak wiedzą nasze ekspertki co znaczy że puchniesz?? gdzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Aha, ok:) To wieczorkiem dziś jakieś aero, bo zaraz uciekam do pracy. Na twarzy widzę rano, że mam oczy, usta i ogólnie buzia taka zalaną. I piję jakieś 2 litry wody mineralnej, ale cały czas jestem spragniona...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okurasei.Just do it!

Następny temat

Redukcja na Clenie.

WHEY premium