SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DietON-DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
to nie dodawaj kawy do miski... dodaj łyżkę mleka po prostu , czy ile tam lejesz:) Mac się mocno źle kojarzy i każdy się jeży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Ok, już poprawiam :) Jak to żadnych brzuszków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Na trzeciej stronie wątku dostałaś link do treningów, które masz do wyboru - dla zielonych na siłce i dla zielonych w domu. Brzuszków w nich nie ma. A dlaczego? Bo brzuszki to nie jest tak do końca dobre rozwiązanie. Obciążasz odcinek lędzwiowy bardzo. A zapewne nigdy ćwiczeń na wzmocnienie pleców nie robiłaś, no nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Nie robiłam. Robiąc brzuszki staram się nie odrywać odcinka lędźwiowego, ale rozumiem to nie o to chodzi? Ok, nie napieram na brzuszki, będę ćwiczyć brzuch inaczej :) A jutrzejszy trening- przerwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
robisz trening z linków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Zaczęłam od wczoraj, wróciłam ok. 22 i internet nie działał więc zrobiłam ćwiczenia z płyty jaką kiedyś kupiłam i leżała na półce( i tutaj nie wiem czy dobrze zrobię, że to napiszę, bo być może spotkam się z falą krytyki znów) Ewy Chodakwskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Nie dzielisz posiłków na przed, po treningowe. Posiłek 2-gi nie zawiera białka a same węgle proste z owoców. Może jakaś sałatka ryż+mięso+majonez np. w to miejsce.
Makaron nie jest najlepszą opcją - wybieraj lepsze źródła ww: warzywa, strączki, ryż brązowy, kasze.
Jedz też lepsze mięsa (także te tłuste, zamiast suchego kuraka polewać oliwą).
I ten... nie obraź się ale do tej pory nie ćwiczyłaś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Hehe, mianowicie chodzi o rower? ;) Jasne, wiem. To było takie oszukiwanie samej siebie, och jeździłam godzinę, spaliłam 600 kalorii. Sama się nad sobą załamuję. Nie przepadam za ryżem, ale skoro makaron to słabe źródło ok, zniosę wszystko ;) no i kasza też będę musiała się przekonać. Dam radę. Już zmieniłam miskę,bo jutro chyba daruję sobie trening, bo mimo mojego nie trenowania;) czuję, że jednak po wczorajszy będzie mega zakwas, już mam początki jednak trochę się powyginałam i porozciagałam. Może nie było to perfekcyjne, ale skutki są odczuwalne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Na jutro:)






Zmieniony przez - DietON w dniu 2013-03-04 17:44:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okurasei.Just do it!

Następny temat

Redukcja na Clenie.

WHEY premium