SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DietON-DT

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Ok, dziękuję, powtórzę jak najszybciej i dam znać o wynikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
oczywiście Mała z diety i ćiwczeń tutaj zalecanych nie rezygnuj. Na dzień dzisiejszy polecam włączyć w suplementację omega 3 jeśli tego nie zrobiłaś, olej kokosowy zimnotłoczony nierafinowany jedna łyżka dziennie(wspomaga działanie tarczycy) i olej z wiesiołka (jeśli kupisz w płynie pół-cała łyżeczki dziennie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Nie rezygnuję, dziś kupiłam ten olej kokosowy- jedyny w 3 sklepach, które odwiedziłam, nie wiem czy jest zimnotłoczony i nierafinowany bo wszystko jest napisane chyba po włosku, z wiesiołka dokupię. Omega 3 rozumiem takie z apteki do łykania? Apropo mleka, kupiłam napój z napisanem 'rice milk' bo wyczytałam tu, że ryżowy można, natomiast na półce podpisany był 'napój sojowy', więc jak to w końcu? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Aha i łyżka dziennie czyli taka łyżka do zupy czy taka mniejsza jak od cukru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
W dzisiejszym badaniu usg tarczycy nie wykryto żadnych guzków, natomiast wskazuje na stan zapalny i jest mała 50% normy... To znaczy co? Bo lekarz powiedział, że bez wyników krwi(powinny być w przyszłym tyg) nie może nic powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Witajcie kochane kobitki! Długo nie pisałam, nie prowadziłam wypisków z miski i treningów, ale starałam się jeść czysto, w każdym posiłku dostarczać BWT, treningi nie ukrywam glównie siłowe nie były, biegałam, plywałam, jeździlam na rowerze, a tylko niestety czasem robiłam trenio siłowy... Ale teraz to zmieniam, wracam na wlaściwe tory Z moim zdrowiem jest już o wiele lepiej, biorę natomiast cały czas luteinę od 14 dnia cyklu przez 10 dni, trwa to już jakieś 4 miesiące i okres pojawia się regularnie. Zrobiłam dziś nowe zdjęcia i pomiary, od 4 dni jem tez dokładnie z rozkładem 120B/150W/reszta tłuszcz. Dziś aero 40 min bieg po lesie 6 km. Jutro trening siłowy, i teraz zastanawiam się bo na siłke chodzę, mam karnet wykupiony już jakiś czas temu, ale dużo lepiej niż na maszynach ćwiczy mi się z treningiem dla początkujacych w domu(tam, gdzie sa pompki, przysiady itd). Z racji tego, wolałabym go robić w domu z cieżarkami, ale trudniej tu z rozgrzewka itd

Zmieniony przez - DietON w dniu 2013-09-09 14:35:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Wklejam zrzuty z misek:

Woda ok 2l, zielona herbata ok 2l
Warzywa: brokuł, pomidor, papryka zielona, czerwona, cebula, ogorek, rukola, cukinia, marchewka surowa(minimalna ilość)











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Pomiary i zdjęcia:

maj 2013
dzisiaj, 09.09.13

Obwód biustu: 86 cm 88,5
Obwód pod biustem: 77 cm 77 cm
Obwód bicepsa: 27 cm 26 cm
Obwód uda: 52,5 53 cm
Obwód w talii: 65 cm 67 cm
Obwód bioder: 84, 5 86 cm
Obwód łydki: 34 cm 34 cm
Obwód na wys. pępka: - 79 cm
Obwód przedramienia: 24 cm 24 cm
Obwód przez pośladki: - 90 cm









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7418
Mali kochana! Dziękuję, że wpadłaś Wróciłam(tak naprawdę nigdy nie odeszłam- chociażby mentalnie ) Wracam mądrzejsza, bardziej zdeterminowana i pełna pokory Zaglądałam do Ciebie, nie myśl sobie! To co osiągnełaś... MEGA!!! Chyle czoła Jesteś wielka!
Co do zdjęć to jestem w trakcie @, 2 dzień. Chciałabym "spalić" to brzuszne i udowe sadełko, ujędrnić i podnieść zada, złapać mięcha!!
Tak w ogóle to jaki mam typ sylwetki, bo nie umiem tego sama określić- jabłko, prostokąt, trójkąt odwrócony?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okurasei.Just do it!

Następny temat

Redukcja na Clenie.

WHEY premium