SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Headlong pt.2

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 37213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Turoń a jak z regeneracją po takich długich biegach?

Kiedyś napewno spróbuję takich dystansów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Paatik -tak sobie myślę że przy tym tempie nie jestem w stanie uderzyć w żadną ścianę

Może kiedyś będę robił dłuższe longi...ale przekraczanie 150-160 minut nie jest dobrym pomysłem.


Viki- do 21 km jest spoko i kolejnego dnia mogę robić BS. Podwyżej 25 potrzebuje dzień lub dwa odpoczynku.


Z wieczorka byłem sobie postrajkować.

Żyję w Polsce dla beki ale to już przestało być śmieszne.

Teraz mam pewność co do tego co już podejrzewałem od dawna: rządzą nami psychopaci z gównem w głowach zamiast mózgów











Zmieniony przez - Turoń Polarny w dniu 2020-10-23 21:18:16
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Turoń Polarny

Teraz mam pewność co do tego co już podejrzewałem od dawna: rządzą nami psychopaci z gównem w głowach zamiast mózgów.

Tylko co po tej pewności, skoro wybór jest żaden Może by ten od samolotu się zlitował i dokończył robotę
Najlepiej jakąś bombkę na Nowowiejską w czasie przepychania ustawy covidowej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Turoń Polarny


Żyję w Polsce dla beki ale to już przestało być śmieszne.

Teraz mam pewność co do tego co już podejrzewałem od dawna: rządzą nami psychopaci z gównem w głowach zamiast mózgów




Pierwsze stwierdzenie słabe jest.
Drugie nieprawdziwe.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 176 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1324
Turoń Polarny

Z wieczorka byłem sobie postrajkować.


Czuję, że te wieczorne przechadzki wejdą nam w nawyk, bo to tak łatwo po kościach się nie rozejdzie.
Dobrze, że są faceci którzy mają jaja, szkoda, że nie wszyscy.
Pozdrawiam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
neka
Turoń Polarny

Z wieczorka byłem sobie postrajkować.


Czuję, że te wieczorne przechadzki wejdą nam w nawyk, bo to tak łatwo po kościach się nie rozejdzie.
Dobrze, że są faceci którzy mają jaja, szkoda, że nie wszyscy.
Pozdrawiam.


Od tego spacerowania to co najwyżej odcisków sobie narobicie.
Miałyście możliwość zmian to jedna wybrała księdza, druga +500 a trzecia święty spokój. Same sobie kobiety ten los zgotowałyście.
O ile jeszcze potrafię zrozumieć starsze kobiety, wiadomo świętoyebliwe bo większość już po skrobance, o ile rozumiem dziewczyny z dziećmi bez perspektyw, o tyle w głowie mi się nie mieści gdy widzę na tych spacerach młodzież której jeszcze nie tak dawno było tak blisko do tej no, Konfederacji Bosaka.
Spacerujcie choćby do jutra, jutro na sumie będzie okazja się pokajać i wyspowiadać

I nie kieruję tego do nikogo personalnie a do tych wszystkich milionów kobiet które dokładnie wiedziały czego można było spodziewać.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 176 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1324
Krystyna Pawłowicz
@KrystPawlowicz
UWAGA ! UWAGA ! UWAGA !
Jutro,diabelstwo chce zakłócać Msze Św.
Niech mężczyżni będą czujni i niech uniemożliwią te bluźnierstwa.
To nasz obowiązek.

Widzę, że niektórzy mężczyźni czujni zaczęli być już dzisiaj.
bez odbioru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Szajba.. jaką możliwość zmian masz na myśli? Jaki wybór? Ja kojarzę tylko regularną wymianę świń u koryta, a głosować nie ma na kogo. Jak jedni się nachapią i wk***ią społeczeństwo, to znów głosujemy na "mniejsze zło" i zabawa zaczyna się od początku. Wybory to ściema, szopka dla stada baranów. Nie ma żadnej demokracji w tym kraju, rządzi nami mafia i nawet gdyby znalazł się ktoś, na kogo byłoby warto głosować, to nie mógłby sam niczego dokonać, bo w polityce liczą się układy. Wbrew pozorom wychodząc na ulice można więcej zmienić, niż głosując w wyborach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Tsu84
Szajba.. jaką możliwość zmian masz na myśli? Jaki wybór? Ja kojarzę tylko regularną wymianę świń u koryta, a głosować nie ma na kogo. Jak jedni się nachapią i wk***ią społeczeństwo, to znów głosujemy na "mniejsze zło" i zabawa zaczyna się od początku. Wybory to ściema, szopka dla stada baranów. Nie ma żadnej demokracji w tym kraju, rządzi nami mafia i nawet gdyby znalazł się ktoś, na kogo byłoby warto głosować, to nie mógłby sam niczego dokonać, bo w polityce liczą się układy. Wbrew pozorom wychodząc na ulice można więcej zmienić, niż głosując w wyborach.


Hmm, gdybym to ja tak wszystko wiedział...miałbym w nicku "neka", plułbym na ludzi o których nich nic nie wiem i srał na każdy parapet na którym przysiądę. Byłbym również powabną brunetką czy blondynką, wedle życzenia.
Nie pozdrawiam

... ale wracając do pytania
Od czego zacząć? Od kościoła, to oczywiste. Od wyrugowania kościoła z Polski właśnie. To najprostsze i najbardziej oczywiste rozwiązanie jakie mi się nasuwa. Lekko licząc osiemdziesiąt procent wiernych (mówię to o osobach aktywnie biorących udział w mszy i datkujących kościół gdyż cała reszta jest kościołowi zbędna) stanowią kobiety. Osiemdziesiąt procent kobiet ciągnie do kościoła swoich mężów (znaczna część idzie tam mimo iż wolałaby pogrzebać w aucie, napić się piwa czy odpocząć po tygodniu ciężkiej lub mniej ciężkiej roboty, bo umówmy się faceci nie są szczególnie "uczuciowi". Ciągną do kościołów te kobiety dzieci swoje bo wypada lub wiara nakazuje, ciągną wnuczki ...
Gdybym był handlarzem rozstawiłbym swój kram przed ołtarzem za błogosławieństwem kapłana a nie w bocznej uliczce. To oczywiste. Nie wińmy więc polityków że jest jak jest, wińmy siebie bo to my dajemy im wskazówki jak nami kierować.
Demonstracje w kościołach takie jak ta poniżej są pozbawione jakiegokolwiek sensu. Stoi kobieta tyłem do ołtarza z plakatem w rękach. Stoi przed tłumem kobiet, głównie kobiet, prosi o modlitwę, i po co? Żeby fotkę zrobić? Większość tam obecnych wierzy że przyszła zbrukać to święte miejsce i tego trzecioplanowego świętobliwego męża a reszta uważa że to nie wypada.

Rozumiem że są osoby wierzące które potrzebują tych spotkań, które chodzą do kościoła nie dlatego iż kapłan im potrzebny a dlatego by zaspokoić swe własne duchowe potrzeby. Gdyby jednak w geście protestu, spotykały się z Bogiem przed drzwiami świątyni może to byłby jakiś znak dla polityków że nie kościół jest siłą w Polsce a wiara ludzi.




Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-10-25 11:39:14

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Cóż. Nie chodzę do kościoła od 15 lat, nie wspieram tej instytucji w żaden sposób.. ale Polska, to kraj katolicki i tego się nagle nie zmieni.. obrazoburcze demonstracje tylko wzmocniłby podziały społeczne. Gdyby nagle kobiety przestały chodzić do kościoła, chrzcić dzieci, dawać na tacę itp.. to może coś by z tego wyszło.
Poza tym mamy większy problem, niż zakaz aborcji. Politycy okłamują nas w mediach, wspierają fałszowanie statystyk zachorowalności, zastraszają, tworzą ustawy które pozbawiają nas podstawowych praw, rujnują gospodarkę pozbawiając ludzi środków do życia, na naszych oczach robią przekręty ze sprzętem medycznym i czują się bezkarni. Żadnej odpowiedzialności ani wstydu. I tu nie ma znaczenia przynależność partyjna. W przepychaniu ustaw są niezwykle solidarni. Wcale mnie nie dziwi, że ludzie wyszli na ulicę. Będą wychodzić coraz liczniej, bo wk*****ni Polacy też potrafią być solidarni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

J Snochowski- dziennik trenningowy od zera do 100 mil w 5 miesiecy.

Następny temat

Wesołych świąt Wielkiej Nocy!

WHEY premium