SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Headlong pt.2

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 36906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Uwierzyłbym na słowo ale niestety mam materiał porównawczy w postaci fragmentu filmu polickiej 15-nastki z czerwca zeszłego roku. Było prawie 4 kg i wyglądało to schludniej. Teraz wyglądam jak biegający borsuk

Biorąc pod uwagę że w czerwcu zeszłego roku biegałem mniej więcej jak teraz, to zbicie 3-4 kg może ciekawie wpłynąć na wyniki w teście Coopera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
No i szybki trening wpadł Żeby ta klata podczas redcukcji wklęsła się nie zrobiła


Pompki 20/20/20/20/20/15/15

Brzuch dwie serie :

Flutter kicks 40 s

Heel touch 15/15

X man crunch 18

Heels to heavens 20

Crunches with leg raised 20

Sit-up twist 30

Dumblell russian twist 30

Dumbell paddle boats 30

Plank 60 sek

Side planks L/R 50/50 sek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Tia, nie oszukując się, borsuk to trafne porównanie
Za dużo Cię w środku, znaczy w talii, co zaburza nieco mój obraz sportowca. Bywało znacznie bardziej sportowo i myślę że bez większych zmian w garderobie (rzeczone biustonosze) możesz do tego wrócić
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
opyerdoli futro i borsuk zniknie ,
dodatkowo trzeba zrobić tak żeby znikło tylko to pomiędzy pasem HR i gaciami i voila
foto wyszło dobrze, widać że coś ćwiczy, ale może nie pamiętam tego o którym piszecie


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-06-03 20:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Szajba, kabo -dokładnie ja też tak to widzę

Szajba co do proporcji - ważąc 65 kg w tatmtym roku dalej byłem kwadraciak. Mógłbym zejść niżej z bf...ale wydaje mi się że nie było już sensu. Na brzuchu już zwyczajnie się pojawiał nadmiar skóry. Wydaje mi się się ze mam dość szerokie biodra, i słabo rozbudowane plecy. Stad efekt wizualny zawsze jest podobny bez względu na bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Na szybko. Rytmy 10 x 20/40 plus trochę BS o truchtania. Nowy obiekt namierzony.












1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Turoń Polarny
Szajba, kabo -dokładnie ja też tak to widzę

Szajba co do proporcji - ważąc 65 kg w tatmtym roku dalej byłem kwadraciak. Mógłbym zejść niżej z bf...ale wydaje mi się że nie było już sensu. Na brzuchu już zwyczajnie się pojawiał nadmiar skóry. Wydaje mi się się ze mam dość szerokie biodra, i słabo rozbudowane plecy. Stad efekt wizualny zawsze jest podobny bez względu na bf.





Mogło to też być związane ze zwiększonym zatrzymywaniem wody w organizmie spowodowanym stresem (redukcja i intensywne treningi).

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12158 Napisanych postów 21995 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627321
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 901 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13242
Szajba - możliwe, zwłaszcza że dobowe wachnięcia wagi o 3 kg jak dużo biegam/jeżdżę to standard.

Paatik - prześladują mnie. Gdzie się nie obejrzę- bieżnia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ja na ten przykład, tak mam. Trochę więcej pobiegam, pojeżdżę i od razu gruby. Po leżakowaniu przez dzień, dwa wyłażą mi żyły na brzuchu
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

J Snochowski- dziennik trenningowy od zera do 100 mil w 5 miesiecy.

Następny temat

Wesołych świąt Wielkiej Nocy!

WHEY premium