SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113783

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
dawidowicz ja tez winskiem

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zjadlem golabka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
pijaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
moj przyszły teść mnie zaskoczył:D
dał nam butelkę swojego dobrego wina przed wyjściem z domu i powiedział że wróci po północy - więc zeby nie bylo zaskoczenia:D
a wrócił dopiero nad ranem:D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
haha trzeba juz powoli sie rozgrzewac i szykowac do treningow

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
policja mnie spisala dzis i tak koles do mnie jeszcze raz Cie złapie to sad rodzinny i powiadamiamy szkole bo mialem na Ciebie skargi ja pytam niby jakie a on milcz bo bedzie kiszka ja se mysle**** ci w dvpe i sie smialem z kolesia a ten nie bedzie ci do smiechu zarty zartami lol rozyebalo mnie to bedzie mnie ****a straszyl sadami

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
a za co:O?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
za to ze siedzialem z kumplami na grzybku i gadalismy Ci zajechali i o tak spisali nas

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
lol... spisanie to nic nie znaczy... spisują tzn że sprawdzają czy nie jesteś o nic ścigany... jakiś ten pies niekumaty...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
dzielnicowy poyebany ale kretyn lepiej z nim nie zaczynac mialem pyskowac ale se mysle szkoda sobie kolo dvpy robic

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium