SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112868

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
i też wczesniej cos tam łowiłem, fajna sprawa tak posiedzieć nad wodą

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
właśnie ja się podłączam do pytania wyżej, potrzebuję w miarę taniego WPC (przynajmniej 600g), coś jak VitaFit czy ostrowia, taka gramatura.

W Tytanie dostanę jakieś takie białko?? A jak nie to gdzie?

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Szczerze mówiąc za 60 zł to nic konkretnego ci nie zaproponuje za 120-150 coś by się już znalazło

np. http://www.allegro.pl/item996246816_wedka_konger_carbomaxx_tele_float_combo_4_20m_25g.html
http://www.allegro.pl/item997365660_kolowrotek_dragon_millenium_hi_tech_fd350i_tanio.html

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
ponorlamnych cenach jest na pewno w trio a jak z resztą sklepów to nawet nie wiem, chyba podjade na nowe miasto bo bede miał dzisiaj po drodze to tam oblookam jakiś sklep chyba w lazurze jest czy cos w tym stylu

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no to dajcie znać gdzie można coś taniego dostać w ilości od 0,5kg do 1kg , bo mi taka wiedza jest na jutro potrzebna

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
wikt chodzi o to ze znowu az tak czesto nie chodze n ryby, jak znajd czas, mozna powiedziec ze 1 w tygodniu czasami rzadziej a z wedkowanie zaczynam przygode i nie wiem jeszcze co i jak dlatego nie chce wydawac na ta wiecej niz 65 zl.
na poczatku mialem w planie kupic najzwyklejsza wedke na rynku za 20 zl, ale juz sie moge poswiecic i kupic cos troche lepszego

widzieliscie reklame z lidla, tam byl zestaw 4 wedek za 99 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
ludzie mam pytanie jeśli ktoś się interesuje starymi monetami to możne mi pomoc :P:P a wiec możne wiecie ile jest warta moneta niemiecka z 1858r jest to 1 mark :P:P jak kos wie to proszę o kontakt na nr GG 6060126 dzięki z góry :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
GaLaXxx
WY******LAYY
























































































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
nie widziałem, ale podejrzewam co to za sprzęt

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
tylko by wędkowali, spamowali i zamawiali odżywki przez neta, a w naszym rodzimym mieście to już nie kupią i nie doradzą



Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-04-12 20:10:02

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium