SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112895

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
co do cell pumpa pisalem ze zawiodlem sie na nim a cykl skonczylem 2 miechy temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
niby czemu cp to szit, fajna odzywa
to ze na kogos nie dziala, zamula albo ma jakies bole to moze byc oznaka ze organizm zle reaguje na dana forme krety

ja np zle reakuje na ester kreatyny bo jak jadlem z rana to mialem takie****owe bole brzucha po tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
moze poprostu kupujac odzywki za duzo sobie wyobrazamy o koncowym rezultacie cyklu, trzeba zobaczyc na sprawe bardziej realnie i uswiadomic sobie ze suple to nie saa i po jednym cyklu nie zmienia nas w potworow

Zmieniony przez - _Richard_ w dniu 2010-02-18 14:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
wiem ze to nie saa tylko spodziewalem sie ze jaka kolwiek pompe bede czul a ja nic nie czuje jakbym nic nie bral

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
u mnie bylo to samo pompa b.slaba wzrost sily tez nikly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
a jak tam z masa ??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
bercikk5 nie stosujesz juz gliceryny ?

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
na pompe to raczej jest cos z arginina, co pobudza produkcje nadtlenku azotu etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
kazdy ma inny organizm jednego bo mono sklepie a drugi tylko sobie bąka puści
własnie jak z ta gliceryną jest ? MOZE MI KTOS WYTłUMACZYC

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
https://www.sfd.pl/Glicerol__anabolikiem-t507020.html  poczytaj sobie... tylko 80 stron

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium