SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112801

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
zobacz na tylna oske, jak kola bede "uciekac" na boki to juz masz tylna oske do wymiany a to jest koszt do 2 tys zl (nie pamietam jak to sie dokladnie nazywa)

mozna tez auto sprawdzic chyba w stacji diagnostycznej podpinajac je do komputera i komp sprawdza czy nie ma jakis bledow w elektronice i wogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
a tam auto jest zarejestrowane przeszlo przeglad wiec git dobra koniec tematu ja jestem dobrej mysli co sie ma okazac to sie okaze i tylo

Richi bede jechal i podpniemy pod komputer z ciekawosci i zobaczymy czy wszytsko jest tam wyregulowane no i przy okazji reszte sie sprawdzi

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2010-03-08 17:49:47

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
no to pisalem richard o tym
to sie nazywa " mosty tylnie" przenosi naped na tył i mozna sie ładnie pobawic ale z silnikiem 1,6 nie nawojujesz

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ja sie tam nie znam na tym, tyle co uslysze jak brat z kim gada o autach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
ide przytyrac sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ale chlopaki taka prawda ze cokolwiek by sie nie chcialo kupic to zawsze jest szansa ze cos jest rozwalone wszytskiego nie idzie sprawdzic niektore rzeczy wychodza juz podczas jazdy
moze kosmosu nie ma ale pomimo ze to tylko 1.6 to sie ladnie zbiera jak dzis jechalismy to dalbym wiecej niz 105 koni ;)

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
najoszczedniejsze disle pala kolo 5 to 2 litry roznicy czyli niecale 10 zl na sto km wiecej to da sie przebolec

tak, ale dolicz kroki w mieście itd, też na początku myslałem, zeby kupic auto w samej benzynie bo w koncu to mała różnica bedzie miedzy tym a tym, a teraz jak przez ponad rok przejechałem moim toledo prawie 20 tyś to nie za wesołoby w portfelu

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
to zobaczymy pojezdze troche i zobacze co dalej jak to bedzie z tym spalaniem ;)

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1769 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7394
Noi git koniec tematu wszystko wyjdzie w praniu

Mów co myślisz , rób co mówisz.
[http://www.pajacyk.pl/]

Zamiast soga > http://infobot.pl/r/1HHK 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
z tym 7l ze pali bmw to ty chyba pomyliles samochody

mam nadzieje ze kase na rope zaoszczędziłes

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2010-03-08 19:05:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium