SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112840

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
nie tylko triceps. bo klatka tez
do golfa ? hmm wnioskuje ze myslisz ze golf III jest bezawaryjny
diesel nie jest po to zeby go butowac blacha w 3 jest dosc niedobra kumpel mial golfa z takim silnikiem i jego osiagi nie byly zadowalajace komfort jazdyn w sordku nie jest zły w sumie
( jedyny golf kto go ma to koles co jezdzi na gazie nie wiem ile dokladnie tys km ale naprawde mnie zdziwił )
nie patrzy sie tylko na silnik poczytaj opinie na innych forach itd
KOLES ja od Ciebie moge tego malacza kupic jak bd sprzedawał chetnie
wiesz co do zlomów to inni maja zamiłowania do danego auta i marki i nie obchodzi ich to ile wkładają bo to ich auto :)
a jak myslisz ze kupisz golfa i bd wszystko pieknie to to zrób
zreszta rób jak chcesz ja tym nie bd jezdził chciałem tylko odradzić

Zmieniony przez - aruss10 w dniu 2010-03-04 14:00:21

Zmieniony przez - aruss10 w dniu 2010-03-04 14:01:15

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Jezu ludzie nie mowie ze nic do niego nie bede wkladal wiadomo ze trzeba bedzie naprawiac ale kazde auto trzeba ponaprawiac nigdzie nie napisalem ze golf jest bezawaryjny;) ale powiedzcie jest auto ktore sie kupi i nic a nic nie trzeba dolozyc?? zawsze trzeba zrobic jakis remont nawet jakbym kupil merola. zdaje sobie sprawe ze golfy 3 gnija ale to nie jest auto na cale zycie pozatym w tej cenie mysle ze to jest najlepsze auto z silnikiem tdi ja mam pare znajomych z tym silnikiem i sa zadowoleni i ja tez bylem jak jechalem z nimi

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
przyszedl mi reanimator mysle ze gosc nie dosypal nic bo smak taki... odzywkowy

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
nie napisałeś tego dosłownie ale po wypowiedzi mozna bylo stwierdzic
zreszta rób co chcesz a ile masz do wydania do 7-8 tys znalazłbym na pewno lepsze auto ale tu juz sa gusta gusciki itd rób co chcesz obyś był zadowolony ide spac czesc pa

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
no tak mam do 7 tysiecy. Nie no ja jestem otwarty na propozycje to nie jest tak ze ma byc golf i koniec zalezy mi zeby byl wmiare z wygladu i z silnikiem 1.9 tdi a ze troche patrzylem to za ta kase ciezko cos innego interesujacego znalesc z takim silnikiem sa jakies citroenki za pare tys. Toledo mi sie srednio podoba juz wole golfa, ibiza z silnikiem tdi drozszy od golfa renowki z tym silnikiem kosztuja +10 tys itp

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Bierz meleksa !

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Dymek
10g gliceryny na litr wody tak 30min przed trneingiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
bercik
na poczatek kup sobie cos mniejszego za tyle to kupisz 20letniego golfa po co ci taki grat a tak to za 6tys kupisz 9-10letnie seicento
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
koles08 nie chce seicento za male za slabe jezdzilem peugotem 306 kombi mercem a140 seicento za male jest dla mnie i za slabe kuzyn ma golfa 3 i nie jest znow taki zly pomimo swego wieku na allegro znalazlem carisme z 1.9 ale na podkarpacjiu najtaniej za 8,5 tys

chlopaki co jest wiem ze silka nie ma wiekszego wplywu na wzrost ale.... mam 2 cm mniej wzrostu :-/ na bilansie w 1 kl lic mialem 174 w domu co sie mierzylem kiedys 174-175 a dzis 172 cm :O

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1769 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7394
seicento pali jak smok

Mów co myślisz , rób co mówisz.
[http://www.pajacyk.pl/]

Zamiast soga > http://infobot.pl/r/1HHK 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium