SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112874

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1769 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7394
Nowa ankieta ?

Kaspa do pięt nikomu nie dorasta ;D

Mów co myślisz , rób co mówisz.
[http://www.pajacyk.pl/]

Zamiast soga > http://infobot.pl/r/1HHK 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
piles cos czy jaki hooooj stara ta co byla

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
haha trzyma jeszcze go z sylwka

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
bo kiedys co slyszalem jak inni gadali ze czleki co chodza w ciuchach everlast to hooligani itp glupie to wiem chcialbym kupic bluze itp tylko nie chce zeby inni mnie zle postrzegali bezsensu ale taka juz Polska mentalnosc tego sie Was pytam czy tylko przez przypadek sie spotkalem z takim idiota co tak mowil czy serio tak ludzie mysla

mialem przerwe od alko z 7 miesiecy a wczoraj dalem czadu na sylwku i do 15 meczylo

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2010-01-01 21:36:14

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
kazdy inaczej mysli ja kiedys kolesia widzialem w takiej bluzie to tylko pomyslalem ze cwiczy na silce a nie ze hoooligan czy co ale hoooj wie jak zobaczysz znowu takiego to podejdz i sie zapytaj

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
to jest cos takiego jak z tymi bluzami agressive dobermans niby zwykle a mowia ze hooligani itp

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a hooj wie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a ja na silke chodze w koszulce sfd:P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
kvrwa nie spac

:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium