SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112792

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
siedziec a jezdzic to dwie inne rzeczy
zle mnie troche zrozumiales nie chodzilo mi o wygodę
tutuut co tak cicho w tym spamie ?

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
kurde zaraz do internatu trza jechac

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
a poza mowieniem ze do dupy itp mozecie podac konkretne przyklady? Znajomy ma taka sama bmw jezdzi od ponad 5 lat i sobie ja chwali wiec powiedzcie czemu niby nie jest warta kupna??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
krwa kupuj co cchesz i nie *******l każdy ****a fachowiec widze, a jeżdżą krwa rowerami

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2010-03-07 18:42:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Tu macie rożne porady co do tego tematu
***************************/ref/Jazda78/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Guetta Twoim zdaniem warto?

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
jak ****a mozemy to ocenic nie widziec tego ? to raz a drugi raz najpierw chlopie chcesz kupic silnik 1.9tdi a pózniej bmw to ja nie wiem o co chodzi
ja juz napisałem rób co chcesz chcialem pomóc chociaz troche
z tym znajomym to takie gadanie kazdy chwali to co ma i to jest prawda
zreszta co mamy mówic jak nawet nie napisałeś silnika itd czytałem o tym modelu duzo i mój znajomy tez ma trzeba uwazaj bo duzo jest bitych
sam nie wiesz czego chcesz tyle powiem
a Guetta to napisz o która Ci konkretnie osobe chodzi

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
przerabialem dwa kupna samochodu, raz swojego raz brata i tak szybko nie chce do tego wracać, bo człowiek jak sie naogląda tych wszystkich samochodów, to załuje, ze sprzedawał wczesniejszy i teraz kupuje miesiąc albo i lepiej samochód

przy brata samochodzie było do dyspozycji 15 tys i naprawde, coś w dobrym stanie, diesel bądz lpg, licznik nie miał kręconych z 400tys, klima działała itd to ciężko.




Zmieniony przez - slaweh w dniu 2010-03-07 20:57:45

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
aruss10 strona 211 masz zdjecia tego auta. Silnik 1.6. Tak chcialem 1.9 tdi ale ogladalem pare golfow i kazdy byl zlomem nawet przed znalezieniem tej bmw ogladalismy golfa ale szybko pojechalismy spowortem i po drodze wstapilismy do komisu bo duzo fajnych aut staloi tego znalezlismy.
Arus dzieki ze chcesz pomoc ale zrozum tak do 10 tysiecy to znowu dobrych aut nie ma tak do wyboru do koloru wiadomo trzeba sie liczyc z tym ze mogl byc bachniety ale w pl znalesc bezwypadkowe auto co ma ponad 10 lat to ciezko.
Co do znajomego to jest bardzo dobry znajomy ma ponad 30 lat nie raz wykazal sie i jest on pomocny pozatym jezdzi tym autem dlugo mysle ze jakby mu nie pasowalo to by zmienil

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736




MMAciek vs Pudzian ??????????

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium