SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112860

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
dokladnie moze niektorzy mieli dobre zamiary, ale my oceniamy ich za efekty a nie za checi. Szczerze to nienawidze polityki bo ktokolwiek by sie nie dorwal do wladzy to i tak bedzie chcial jaknajwiecej zgarnac dla siebie a dobro ogolu czesto jest na dalszym planie

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Winston Churchill zawsze mawiał że są dwie rzeczy o których ludzie nie powinni wiedzieć. Jak się robi kiełbasę i jak się robi politykę

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
nie wyobrazacie sobie jaka to jest ciezka praca, 24 h jestes w pracy, kazdy kto sie zajmuje polityka niestety ale musi poswiecic caly swoj czas na to

takie ocenianie tego co zrobili tez nie jest do konca sluszne, bo z reguly to jak my ich bedziemy ocenianc za prace jest dokonywane prze te *******one media, to one wszystko i wszystkich nakrecaja

wiesz latwo jest mowic o polityce i rzadzeniu krajem jak sie nie ma z tym stycznosci, ten kto chociaz w najmniejszym stoniu zobaczy jak to jest, ten sam uswiadomi sobie ze to nie jest takie piekne i ladne zycie jak to sie wszystkim ludziom wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
dla mnie wladcy marionetek to swietny dokument o polityce

Ale moze chociaz przez ten wypadek swiat uslyszy o Polsce. Mam nadzieje ze wkoncu zblizymy sie do Rosji a przestaniemy lizac dupe amerykana bo to kpina sojusz polska-ameryka

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Jasne ale oni nie robią tego za darmo. Zarabiają pieniądze o których przeciętny obywatel w tym kraju może pomarzyć, do tego liczne przywileje, telewizja i niektórym się przewraca w głowie. Tylko tyle.
bercikk5 widzę że mamy podobne postrzeganie sceny politycznej

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2010-04-11 14:56:19

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
Richi nie twierdze ze to jest latwe, sam nie wiem czy bylbym lepszy, ale jak wiem ze nie bede wystarczajacy dobry do tego to sie do tego nie pcham.
Pozatymjak oni moga cos dobrego zrobic dla nas jak oni nie maja pojecia os zarym zyciu?? Kiedys nie wiem kto Walesa albo Kwasniewski szpulal sie ze ma tylko pensje 4 tysiace na miesiac i jak on ma niby przezyc za takie grosze. To powiedzcie mi co on wie o zyciu polaka ktory zarabia 1 tsyiac na miesiac i ma 3 dzieci??

Time2Die no mamy wspolne zdanie o polityce ale tez podobne zainteresowanie Ty chodzisz na studia informatyczne ja jestem w lic na kierunku informatycznym

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2010-04-11 14:59:41

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
tak ale zobacz na to z drugiej strony

podjabys sie takiej wyczerpujacej pracy za 100 zl miesiecznie, gdzie pracujesz 7 dni w tygodniu 24 h na dobe?

popatrz tez na range , powage i ogromna odpowiedzialnosc stanowiska.
widzisz ktos kto np robi w super markecie na kasie pracuje iles tam godzin, konczy prace wraca do domu i praca juz go wtedy nie interesuje, jak idzie na drugi dzien do pracy nie mussz sie jakos specjalnie do tego przygotowywac, pojdzie, odbebni 8 godzin i zapomina o robocie

rownie dobrze moznaby zadac zeby kazdy obywatel kraju zarabial tyle samo i zeby nie bylo podzialu na tych co wiecej lub mniej zarabiaja, ale kto w takim przypadku podjal by sie pracy jako np sedzia, prokurator itd itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
bercikk5 z informatyki mam zrobione certyfikaty typu Microsoft IT Academy w ramach studiów, bo ja to bardziej jestem na kierunku związanym z integracją europejską

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
powiem Ci ze oni wiedza wiecej o tym szarym zyciu niz kazdy z nas. My widzimy problmy ludzi w wymiarze lokalnym i nie pomagamy im.
Politycy widza problemy w zakresie krajowym , a wiec nie tylko interesuja ich problemy w rzeszowie krosnie jasle, ale we wszystkich rejonach kraju, a oprocz dostrzegania tych problemow, musza je jakos rozwiazywac


ja nie chce nikogo bronic,

chce Wam tylko uswiadomic, ze nie mozna patrzec na polityke tylko i wylacznie prze pryzmat wlasnego Ja, zarobkow, telewizji, tego co inni mowia

Osoba ktora nie z czyms stycznoscia nie moze sie wiedziec jak jest naprawde, moze tylko spekulowac

Trzeba poprostu to zrozumiec, a nie powielac zdania innych ludzi co ciagle by tylko narzekali. A skoro narzekaja to czego w takim razie sami nie zaangazuja sie czynnie w sytuacje polityczna w kraju?
Dlaczego?
Bo im sie poprost nie chce. Bo wygodniej jest siedziec, narzekac na wszystko i nie ponosic za to zadnej odpowiedzialnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
inne pytanie

lowi ktos z was ryby?

bo chce sobie kupic wedke, a nie chce kupic jakiegos totalnego gowna, ale tez nie moze byc za drogie, bo jestem poczatkujacy

Zmieniony przez - _Richard_ w dniu 2010-04-11 15:12:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium