SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112889

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
yo Resoviak :)

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
res poyebao:O

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
fajdi haha

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
:O mi chodziło że sfd ma testy:D
eee to weź poszukaj ja kiedyś łowieckiego widziałem... ale to sfd ma wy***any smak i zapach:)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
co tam miski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
sprawdz System Protein 80 z Olimpa

ja jak co poniedzialek, wy***any w kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
_Richard_ za drogie na mnie to bialko https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/2.gif[/img] skoncze puche lowickie pozniej zobacze to bialko z sfd jak mi sie spodoba to na 18 kupie 5 paczek skoncze puche lowickie pozniej zobacze to bialko z sfd jak mi sie spodoba to na 18 kupie 5 paczek skoncze puche lowickie pozniej zobacze to bialko z sfd jak mi sie spodoba to na 18 kupie 5 paczek [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
Hah jak tam pisarze forumowi?
Dziś wreszcie na siłownie miesiac przerwy od biagania,boksowania itd a jak znam siebie to mnie wciągnie i z nowym ro9kiem zaczne jakis cykl

arkona-silownia.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 543 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5869
tak znam a co?

arkona-silownia.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium