SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112870

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Rain może kolega sam myśli że ma recepte na 1000ampułek
i pójdzie do apteki i sie zdziwi

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
yamek sprobuj klata-tric plecy-bic
co do kreatynki temu byl inny jezyk na opakowaniu vitalmaxa mesh 250 bo to czeska firma
po jakim czasie mniejwiecej czujecie pompe po rozpoczeciu cyklu na krecie?

jak polaczyc krete i bcaa?? 5 g rano 5 g po treningu kreta a bcaa??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
BCAA tylko okołotreningowo

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ok dzieki ale jak lepiej przed czy po treningu?? ;) a w dni nie treningowe jak??

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Kaspa tez mi sie wydaje ze on tak mysli bo calkiem powaznie tak mowil Chce widziec jego mine jak dostanie tylko jedno opakowanie

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383

przecież 1000 to już kvrwa ilości hurtowe

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ok sprobuje tak kvrwa pewnie noc nie przespana bedzie ojciec sie cos zle czuje gdzies go dusilo w klatce niby narazie spokoj nic sie nie dzieje ale sam w chacie jestem z nim matka w robocie i trza czuwac

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
ja musze o 4 rano jechac brata przetransportować do STW jedzie na egzaminy do Radomia i biedny sie uczy
a dobrze choojkowi tak niech siedzi a nie by cały czas z kumplami siedział i walił w gaznik

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
ile mozna spać, wstawać!!!!!!!!!!!

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wstalem i jem do hoja jest sobota
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium