SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cicho wszędzie zimno wszędzie wielka masa w zime będzie***SPAM POST PODKARPACIA***

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 112795

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
yamek, antka se o*******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
szamał ktos storm,xp,hp,cp?? jak tak to relacje prosze

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
CP fajny i dobry w smaku. XP tez dobry w smaku i fajnie klepie. Nie pompuja mega. HP lepszy jesli o to chodzi, ale ogolnie sa w porzadku. Jak chcesz przy***ac cos dobrego z odzywek to decastack jest calkiem fajny. Ja teraz jadlem przedtreningowo xtreme stacka ale z tej starej partii to kopytne bylo w***** ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
A poza tym to strasznei wam*****owo idzie ten spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
xpand co teraz produkują straszny syf szkoda kupowac

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2010-02-28 19:31:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
yamek ja teraz mam cykl mono vitalmaxa i cp to powiem Ci ze po cp spodziewalem sie czegos lepszego 0 pompy tak jakby zwykle mono a cp ma arginine wiec powinienem pompe czuc a tu lipa

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
a xtreme stacka jaka cena jest ?? ale ekonomicznie wychodzi mono+cp chyba a nitro jakies dobre jest??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
xtreme stack ze 150 teraz. ale lepiej cie wyjdzei deca stack albo jakis super pump cenowo, bo mowia ze ten nowy xtreme stack to juz nie robi takiej korby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
czesc chlopacy kurfa

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
yamek zamiast krety wez sie lepiej za miche i dobry trening

Jeśli traktujesz to co robisz poważnie i z pasją , to słowo przesada nie istnieje!

Kiedyś mówili mi że jestem słaby i ze niczego nie osiagne. Teraz zmienili zdanie.SAM PRZECIWKO SOBIE!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sprzedam lawke olpran

Następny temat

Sprzedam obciążenie Rzeszów

WHEY premium