SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Być silnym i na takiego wyglądać.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Widzieliście Sebastiana Gęsiora w akcji? Też mikry. Niestety na YT ma niewiele spektakularnych filmów, ale to co pokazuje na FB...
Takie wyzwanie 50 przysiadów ze 100 kg zrobił na żywca i przyznam, że zainspirował. A gość miał przetrącone kolana i lekarze postawili na nim krzyżyk. Podobno nie miał prawa brać się za sport. I wtedy spotkał kettle

A Mirek (ten z filmu) to też silny chłop z Podlasia Mnie trochę u nich irytuje to podejście "swoje-własne". Chłopakom z Bielska P. - Białegostoku wydaje się, że są odrobinę lepsi od samego Pawła T. a może i Darka W. Mocno rywalizują o pierwszeństwo w kraju. I co by nie mówić (poza Olsztynem) są chyba najsilniejszą ekipą SFG w płn.-wsch. Polsce.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@MaGor-Widzieliście Sebastiana Gęsiora w akcji? Też mikry. Niestety na YT ma niewiele spektakularnych filmów, ale to co pokazuje na FB...
Takie wyzwanie 50 przysiadów ze 100 kg zrobił na żywca i przyznam, że zainspirował. A gość miał przetrącone kolana i lekarze postawili na nim krzyżyk. Podobno nie miał prawa brać się za sport. I wtedy spotkał kettle

A Mirek (ten z filmu) to też silny chłop z Podlasia Mnie trochę u nich irytuje to podejście "swoje-własne". Chłopakom z Bielska P. - Białegostoku wydaje się, że są odrobinę lepsi od samego Pawła T. a może i Darka W. Mocno rywalizują o pierwszeństwo w kraju. I co by nie mówić (poza Olsztynem) są chyba najsilniejszą ekipą SFG w płn.-wsch. Polsce.



Sebastian Gesior to dla mnie terminator . A to fajnie jak chłopaki rywalizują ze sobą. Jest ciekawie i są pozytywne emocje i SF się rozwija.Bez rywalizacji robi się bagienko i ciepłe kluski i towarzystwo wzajemnej adoracji . A tak tygrysy walczą i czują krew. Dla mnie jako amatora najważniejsze jest zdrowie i przyjemność z ruchu a wiadomo do jakiś dobrych wyników trzeba dążyć na miarę swoich możliwości z głową i rozsądkiem by zachować zdrowie , siłę i ogólną sprawność najlepiej do późnej starości jak Bóg pozwoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Technikę, Byku, masz doskonałą. Zarzuty ciasne jak... nie będę sprośnościami zaśmiecał tematu Trochę przy rwaniu nie widać, jak się kula układa, ale wnioskując na podstawie innych ćwiczeń, i tu będzie git. Jest siła. Szacun!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję @nieraz za pochwałę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Raczej słowa uznania. Ja takich buttom up nie dźwigam. Jeszcze;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@nieraz-Raczej słowa uznania. Ja takich buttom up nie dźwigam. Jeszcze;)


To kwestia czasu i najważniejsze ćwiczysz na sali z ludźmi i pod okiem trenera a to jest bardzo ważne.Jest motywacja jest doping jest atmosfera a to daje kopa. Masz już bardzo dobre wyniki. Ostatnio próbowałem zrobić podrzuty z dwoma kettlami i dupa zbita stwierdziłem że tego nie potrafię.natomiast ze sztangą tak jak najbardziej. Dlatego planuję trochę te podrzuty z odważnikami pod szlifować.


Zmieniony przez - orzegów w dniu 2016-02-07 18:54:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Podrzuty - to tak technicznie patrząc jest bardzo naturalny ruch. Pomagałeś przy przeprowadzkach - jak wrzucałeś szafy na pakę?
Człowiek robi to naturalnie jeśli o tym nie myśli, albo nie daje rady wycisnąć.
Jak zacznie się rozkładać podrzut na czynniki pierwsze, to wydaje się skomplikowane i można się pogubić. Potem znów jest naturalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ten nadrzut do góry nogami to jest coś. Dla mnie osobiście, to jest naprawdę COŚ. Do tego na obie ręce.
Reszty filmików nie skomentuję bo się na technice nie znam, a siłę pokazałeś wyciskając parokrotnie 40kg

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiejszy trening to:

-Przysiady tylne sztangą 60/5,70/5,80/5,90/5,100/5
-Przysiady puchary 24/5 , 28/5 , 32/5 , 36/5
A na koniec szlifowanie
TGU z 24kg kulą Było tego sporo bo zajęło mi prawie 35 minut.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Po takich seriach przysiadów, nic dziwnego, że kulki Cię słuchają... Wracając do podrzutów, skoro wchodzą ze sztangą, to z kettlami kwestia wprawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Vol. 2. Różne drogi, jeden cel ;-)

Następny temat

Praga w pażdzierniku-Evls Prague Pro-gratisowe bilety !!!

WHEY premium