SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Być silnym i na takiego wyglądać.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Oddech "kettlowy" Tego nie da się oduczyć

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chwilowa przerwa w treningach od poniedziałku. Jestem po zabiegu chirurgicznym i dzisiaj wróciłem ze szpitala.Jak będzie ok to wracam do treningów za tydzień . Ot i życie pisze swoje scenariusze.Mam nadzieję że forma spadnie tylko o kilka procent. No i nie macie pojęcia jak boli całe ciało po 4 dniach leżenia w łóżku szpitalnym . Masakra , nic nie robienie jest stokroć bardziej męczące niż najcięższy wysiłek fizyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzieś się chyba pogubiłem, co się stało? Mam nadzieję, że nic poważnego i że szybko wrócisz do treningów czego Ci szczerze życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Zdrowiej Orzegów. Czekamy.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zdrowia!!
Możesz coś więcej napisać o całej sytuacji ??

PS.
Tak z innej beczki, to co Ty teraz jesz, bo pisałeś u Adama (chyba) że nie jadasz wędlin i 100g mięsa dziennie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Zdrowiej i wracaj do treningów, bo Bill Star nie lubi przerw

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuje panowie za dobre słowo.
W czwartek poszedłem do szpitala bo akurat dostałem informację że zwolniło się miejsce na zabieg usunięcia polipu w zatoce szczękowej.W piątek był zabieg chirurgiczny poszło bez problemu i bez boleśnie za co podziękowałem lekarzowi . W niedzielę wróciłem do domu.Rana goi się także zrobiłem sobie dzisiaj trening.

Od dzisiaj do 21marca 2016r postaram się poprawić swój wynik w wyciskaniu technicznym (po uprzednim zarzucie bez podsiadu tzw na proste nogi) i być może przy okazji poprawić wyciskanie boczne.

-Metoda ciężkoatletyczna do 21.marca 2016r

Wyciskanie stojąc po uprzednim zarzucie TC- (30kg/5p)x3s ,45/3 , 52/3 , 60/3 , 68/3 , 71/2 , (75/1) -próba nie udana widać na filmiku dlatego zakończyłem wyciskopodrzutem.





Wyciskanie odważników jednorącz 24/5 , 28/5 , 32/5





Oczywiście nie są to jakieś perfekcyjne wyciskania ale zmęczenie robi swoje.

Przysiady tylne TL- (44kgx5p)x3s , 55/3 , (66x3p)x8s

I to tyle na dzisiaj.
TC-to trening ciężki.
TL- trening lekki
Treningi będą cztery razy w tygodniu. priorytet wyciskanie stojąc ćwiczenia pomocnicze podstawowe to przysiady,mc,wyciskanie leżąc oraz wiosło i zarzut. Dodatki to biceps,triceps,łydki.Jutro kolejny trening z akcentem na nogi ale będą i inne ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Lekko idzie widać
Może jakaś konkretniejsza rozpiska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Panteon-Może jakaś konkretniejsza rozpiska?


Na razie próbuję to wszystko zebrać do kupy. Ale będzie to siłowy split.
poniedziałek
-wyciskanie po uprzednim zarzucie- metoda progresji
-wyciskanie odważników-stały ciężar nie mniej niż 5 powt zacznę od pięciu chcę dojść do 10 powt z 24-28-32
-biceps metoda kulturystyczna 5sx6p max ciężar do 80% z max
Wtorek
przysiad tylny-metoda progresji
przysiad tylny metoda kulturystyczna 3sx6p max ciężar do 60% z max
mc rumuński max ciężar do 60% z max
łydki jak wyżej ale na 12 powt.
Środa
-Wyciskanie leżąc metoda progresji
-Wyciskanie wąsko 3sx6p max ciężar do 60% z max
-pompki z klaśnięciem 3sx10powt jak będzie jeszcze na to ochota bo przy podjazdach do max.cężaru może już nie być siły.
Piątek
mc-metoda progresji
wiosłowanie 4sx6p max ciężar do 60% z max

Zobaczymy jak się sprawdzi ten split siłowy.Zawsze się sprawdzał ale jak go robiłem byłem o wiele silniejszy i zahartowany na piątkach czyli na 80-90% CM Tylko nie wiem czy nie za wcześnie czy nie pozostać przy Billu Star. Czy czasami nie mam za miękkiego ciała i nie powinienem go utwardzić jeszcze przez co najmniej rok na klasycznym 5x5 takie mam dylematy. Ale zobaczymy postaram się go pociągnąć do 01.IV.2016 roku by wyszły pełne tygodnie.progresja ciężaru będzie lekka-ciężka-średnia tak jak klasycznie w metodzie ciężkoatletycznej.
Nawet przez chwilę chciałem go rozpisać by poszczególne ćwiczenia się zazębiały co najmniej dwa razy w tygodniu. Ale nie oszukujmy się nie jestem urodzonym sportowcem nie biorę nawet kreatyny nie mam dużej puchy z odżywkami i nie biorę żadnej chemii a co najmniej metanabol w dobrej dawce by się przydał na szybszą regenerację. Także zostaję przy split.Szkoda męczyć organizm nic to nie da jedynie się osłabia organizm.Co do metody kulturystycznej to jest ona prosta zaczynam od 6 powt z ciężarem równym 60 proc z CM co trening dokładam 1 powt po dojściu do 10 powt dokładam ciężar przeliczając 10-6=4x0,5=2kg przy bicepsie przy wiośle,przysiadzie,mc rumuński i wyciskaniu wąsko 4-5kg i kolejka od nowa aż do załamania systemu.Dodam że twardziele ze starej szkoły kulturystyki jechali od dziesiątek docelowo do 20p 20-10=10x0,5 dodawali 5 kg małe mięśnie duże 10 kg i od nowa. Może ktoś chętny.ja odpadam. Dobrej nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Ale w tym matematyki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Vol. 2. Różne drogi, jeden cel ;-)

Następny temat

Praga w pażdzierniku-Evls Prague Pro-gratisowe bilety !!!

WHEY premium