SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Building the Gymnastic Body ebook

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
moje nie gną się wcale, drut ma mieć tak 12 mm średnicy, trzeba go zgiąć najlepiej wokół jakiejś formy żeby miał kształt regularnego okręgu. Drut możesz kupić w sklepie bo to nie problem. Kółka na tym filmiku niezbyt ładnie wyglądają, ja mam trochę cieńsze ale za to gładsze i bardziej przypominające okrąg.
Co do postępów to przez te parę dni które ćwiczę to podciąganie na drążku idzie o wiele łatwiej niż wcześniej, wychodzę bez problemu na linie na wysokość 6m bez pomocy nóg no i ręce przestały mi drżeć jak robiłem pompki, niedługo wejdę na następny poziom pompek(szerszy rozstaw rąk) i podciągania(nogi wyżej).

Zmieniony przez - zirgin w dniu 2011-04-01 14:20:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
A ja ćwiczę 7 m-cy i jestem nadal na etapie tuck planche... :-/

Siłówkęna prostych rękach umiem z rozkroku...

Nic więcej... :-/

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
robi ktoś ćwiczenia z książki na nogi, tzn Deck squats - jumping? to wydaje się strasznie trudne, wychodzi komuś ten skok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Mam pytanko. Czy jak podczas podciagania nachwytem czuje pompe w bicepsach a nie plecach, to jest to znak ze zle technicznie wykonuje to cwiczenie tzn ze ciagne do gory z bicepsa a nie z plecow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
ararsarsa

Zmieniony przez - lukaszekma w dniu 2011-04-13 15:20:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
To znak że masz słabego bicepsa. W pierwszej kolejności najszybciej się męczą te mięśnie które są najsłabsze.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
Dopiero teraz zrozumiałem że ten skok ma wykonany po przysiadzie a nie leżąc na plecach ;D ale sprężynki i tak się nauczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
To jak to ty z leżenia skakałeś

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
no właśnie nie wiedziałem jak to możliwe tak skakać ;D niedługo ułożę swój plan na podst książki i postów z forum(killroy70) i będę liczył na Waszą pomoc w poprawieniu go. Teraz moim celem jest L-Sit 3x30s, German Hang 3x30s i stanie na rękach (10min)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Killroy ma najlepszy plan ale powinieneś dodać do niego jakieś ćwiczenia na nogi, które nie znalazły się w jego treningu ponieważ ćwiczył je na siłowni.
Poniżej masz również artykuł na temat konstruowania planów pod gimnastykę nieco inaczej niż u Sommera ale podobnie.
http://www.eatmoveimprove.com/2010/03/the-fundamentals-of-bodyweight-strength-training/

Nekrosadystycznyturbosperminator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat - trening na mase/rzeźbe

Następny temat

Trening domatora - plan

WHEY premium