SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Building the Gymnastic Body ebook

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Właśnie dostałem swoje odważniki 16kg i 24kg Fakt że tanie ale do końca zadowolony nie jestem. W 16kg różnica wagi wynosi 0,3kg i będę musiał poprawić uchwyt piłka do metalu bo ma wybrzuszenia które rozcięło mi dłoń. 24kg w kształcie w porządku ale waga rzeczywista wynosi 23kg.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
No cóż, nie można mieć wszystkiego za taką cenę. Ale podpiłować podpiłujesz i będzie git. A 24kg że 23 to normalne. Panteon bodajże jak zamawiał 20 kg to mu przyszło 19.
Można się spodziewać tego po takich cenach. Niektórzy doczepiają krążki np. 2,5kg na spód odważnika.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
ej a na razie taki plan jak podałem jest dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Jaki plan? Nic nie widzę mówisz o tym z 20 strony? Jeśli tak to kiepski.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
to jak ma wygladac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Freed, który to juz raz zwracam sie do Ciebie z pytaniem
Wykonywać będe plan na podciąganie podchwytem. Poza tym planowałem wykonywac drabiny dla wyciskania odważnika 16. Jednak spostrzegłem że w pompkach jednorącz drastycznie osłabłem. Dobrym pomysłem jest zrobienie takiej drabiny co drugi dzień:
pompka jednorącz, wyciskanie żołnierskie
2 pompki, 2 wyciśnięcia
3 pompki, 3 wyciśnięcia
itd.?

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Ja bym nie mieszał ze sobą w drabinie dwóch podobnie działających ćwiczeń (pchanych). Zamiast wyciskania lepiej wykonuje bent press sam robię razem z rwaniem i jest to świetny trening.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
Freed85
Duża jest różnica między 16-24kg?Zastanawiam się czy kupić najpierw 20kg.Może się okazać, że pewne ćwiczenia są
zbyt
trudne z 24kg lecz progresja jest dość szybka i można się w kilka
tygodni
przyzwyczaić do cięższego odważnika.Pytanie czy nie będzie za
szybko i
za dużo co jest głównym powodem wszelkich urazów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Ja bym kupił 24kg różnica jest ale jak robisz kilkanaście powtórzeń 16kg to z 24 dasz sobie radę.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
mój cel to być najlepszy w parkour i free running , chcę być silny , szybki , zwinny , miec dobra kordynacje , wyrzymaly , i miec kondyche itp itd być takim ninjom chce heh xD

z tego co wiem to gimnastyka lepsza od domatora dla mnie no nie? ale narazie sobie poćwicze z 2 tyg domatorem czy taki plan jest ok? a jak by c oto kopiowalem z tematu to freda

jak by co to taki plan domatorowy jest ok?

3 razy w tyg wtorek, czwartek , sobota

Rozgrzewka 10 -15 min + z 2 minutowe rozciąganie przed i po z 1min

Wszystkie ćwiczenia robie do do średnigo pieczenia miesnia

Nogi do sredniego wsyzstkie cw

1x np: przysiady ze sztanga ok 12 powt + skoki w góre róznie ok 10 powt

1x np: wykroki z baniakami z 5 powt na obydwie nogi + skoki wykroczne ok 15 powt

1x z 8 przysiadów na jednej nodze na kazda noge + skoki wykroczne z 13 powt

brzuch

1x rózne brzuski ok 75 powt

1x wznosy nóg na drozku ok 20 powt

1x z 12 wznosów nóg na drozku + rózne brzuszki z 45 powt

plecy dolne

1x skłony w tył na łozku ok 25 powt

1x skłony zwykłe w tył 25

plecy góra

1x rózne skłony np z ciezarkami , wiosła itp z 23 powt

1x to samo co wserij 1

drazek - ręce , i trochę plecy

1x podciaganie nachwytem normalnie z 4 powt + podciaganie podcwytem wasko nogi o luzko ( podobnie do wyciskania ) z 9 powt

1x podciaganie podchwytem szeroko z 3 powt + podciaganie nachwyt wasko z 10 powt

Biceps- przyciaganie lin które sa przyczepione do kaloryfera i jest kij i tym kijem przyciagam je ok 14 powt + podnoszenie sztangi 12 kg ok 9 powt

triceps - pompki wysoko jak w staniu na rekach ok 10 powt + pompki tyłem o fotel ręce ok 11 powt

klatka -podciaganie się na poreczach ok 4 powt + pompki na 3 stołkach ok 6 powt + delfiny na 3 stołkach ok 6 powt

przedramie - uginanie rok z ciezarkami 2 kg ok 120 powt


Lydki

1x wznosy nóg na podwyszeniu ok 30 powt + wznosy nóg na linach ok 25 powt + szybkie skoki ok 100 powt

1x wznosy na pietach na podwyszeniu ok 25 powt + wznosy na pietach na linach ok 25 + skoki na palcach i pietach ok 60 powt

rozciaganie 39 min ok



a i powiedzcie mi bo tato mi mówił że trzeba cwiczyc siłe i szybkość i wytrzymałość i na każde uklada sie inny plan jak by to powino mniej więcej wyglądać bo wiem żę na szybkość to chyba więcej powt mniej serij a siła mniej powt więcej serij i powoli sięrobi np pompki

jakieś wskazówki poproszę :)

a i bardzo ważne nie lepiej zamiast robic super serij np przysiady ze sztanga z 10 powt + skoki wykroczne z 10 to nie lepiej zrobić z 21 przysiadów ze sztanga ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat - trening na mase/rzeźbe

Następny temat

Trening domatora - plan

WHEY premium