SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Building the Gymnastic Body ebook

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
W jednym i drugich po 2 minuty.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
no to co przetłumaczy mi ta ksiażke ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
@up wyjdz
@freed dzieki.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 689
sam se wyjdz poco komu ta książka jak jest po angielsku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
@Freedi, ok więc 1szy trening za mną, wyglądał on tak.

Planche - frog stand 6x9s
Front Lever Rows - flat tuck 6x9s <-- tutaj klate, brzuch i trica maksymalnie czułem
Jedno ale, gdzie ty wyczytales że 2min przerwy? Zrobiłem 45-50s w seriach, a przy zmiany cwiczenia 1.5min. Tak też może być czy nie?
Taki czas odpoczynku wszedzie zastosowałem.
Z dynamicznych to
Pushups 5x5 powoli, dokładnie, pompki nigdy nie były moją mocną stroną
Front Lever Rows - tuck 5x4 ledwo, ledwo, trochę niedokładnie, ale mam nadzieje że się to poprawki. Mega cwiczenie !
I teraz dodałem coś na bica, bo z tego co zauwazylem to tam nic na bica by nie było
Podciaganie sie nachwytem 5x5
HLL - tuck half 5x5<-- ale niestety na drążku wykonywane z przytrzymaniem 3s i większym dociskiem kolan do klatki. Masakryczna pompa brzucha była
SLS - graduated 5x5 masakryczne cwiczenie, dzis uda mam tak obolałe że ledwie co chodzę.

Jakieś uwagi? Co z cwiczeniami na bica, ich tu w ogole nie ma, tak samo łydki. I czy taka przerwa miedzy seriami ujdzie?Gdzie moze wrzucic stanie na rękach. AAAa i gdzie wcisnac cwiczenia na dolną część pleców, prostowniki pleców. Po brzuchu, przed nogami?

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2010-04-17 12:51:47

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
L3m0n:

Przeczytałeś całą książkę? czy stosujesz się do wskazówek Freeda?
Czy z tego filmu!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Bica nie ma bo w większości ćwiczeń jest silnie zaangażowany dlatego dodatkowe szczególnie przy front lever i podciąganiu. W książce jest podane że odpoczynek pomiędzy seriami wynosi od 45 do 90 sekund ale ja uważam że to sprawa indywidualnego doboru. Mnie akurat pasuje 2 minuty a tobie 50 sekund.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
książkę tak przeczytałem poomacku,sugerowałem się bardziej freedem.
Dodam chyba cwiczenie na prostownik pleców po brzuchy, bo to bardzo ważna partia przy wszystkich elementach w tył. Czyli wariacjami back flipa, salt prostych czyli tempówek i fiflaków.

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2010-04-17 14:44:00

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Dobry pomysł aby dodać coś na prostownik. Ja dla przykładu trenuje na kółku rehabilitacyjnym co równocześnie angażuje brzuch i prostownik.
Generalnie plan można dowolnie modyfikować. Możesz np wykonywać różne ćwiczenia dynamiczne w ciągu tygodnia.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem te filmiki - SZACUN dla tych dzieci!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat - trening na mase/rzeźbe

Następny temat

Trening domatora - plan

WHEY premium